×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

Individuální výuka matematiky o letních prázdninách 2022

Chcete léto využít k doplnění mezer v učivu a k získání náskoku do nového školního roku/semestru?
Čeká vás po prázdninách náročná zkouška jako je reparát, doklasifikace, opravný termín maturity nebo vysokoškolská zkouška z matematiky?

Nabízíme vám prázdninovou výuku a doučování matematiky, a to jak v online tak i v prezenční formě - podle vašeho výběru (či dle nařízení vlády).

Veškerá výuka u nás je individuální. Každého studenta učíme zvlášť. Výklad přizpůsobíme vaším cílům a aktuálním znalostem.

Prázdninové programy jsou sestavené tak, aby vám nabídli dostatečnou časovou dotaci ke zvládnutí vašeho studijního cíle. Program vytváří pouze organizační rámec pro stanovení ceny a dostatečného počtu hodin doučování, vlastní výuka je pak u každého studenta jedinečná.

Výuka o prázdninách probíhá ve formě čtyřhodinových nebo osmihodinových lekcí. U čtyřhodinovek si lze vybrat, zda ji chcete mít dopoledne či odpoledne, osmihodinovka je pak na celý den (samozřejmě s přestávkou na oběd).
Délky lekce se nemusíte obávat - naše výuková metoda není tak vyčerpávající jako výklad ve škole, takže čtyři hodinky u nás jsou svou psychickou zátěží srovnatelné s běžnou dvouhodinovkou ve škole.