×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

Hodnocení doučování

Armen Ghazaryan, ZŠ Nad Vodovodem
Na doučování Mathpoint chodím skoro rok,doučování mi hodně pomohlo s příjmačkami a i se samotnou matematikou. Doporučuji toto doučování všem.
Roman Paroubek, 16 let, 9
Moc děkuji za skvělou přípravu. Veni, vidi, vici - příjat na obě zvolené školy. Naprosto perfektní je možnost plnění nad plán, takže moje docházka byla 127%. To velmi oceňuji. Včetně možností distanční a nedělní výuky. Přehledný objednávkový a rezervační systém, výukové materiály. Kromě jedné úvodní hodiny jsem celou výuku absolvoval distančně z domova nebo i chaty. A za to dík. Tím jsem ušetřil mraky času a místo cestování jsem se mohl věnovat jiným věcem.
Jakub I, čzu
S Mathpoint, Michalem a lektory mám skvělé zkušenosti. Chodil jsem na přípravu na přijímačky na vysokou školu a také programování S obojím jsem byl absolutně spokojený a to z mnoho důvodů. Způsob, metodika a systém jakým jsou kurzy a doučování vedeny je velmi efektivní. Dále kvalitě napomáhá přístup lektorů, kteří jsou velmi ochotní, kamarádský a profesionální. Z kurzu programování u Michala, které jsem bral jako koníček, nakonec vzniklo i mé současné zaměstnání. :) Je skvělý vidět lidi kteří jsou na svém místě jako zde v Mathpoint. Doporučuji všem a děkuji :)
Chroustová Tereza, 15 let, 1. stupeň střední pedagogické školy Futurum
Perfektní doučovaní matematiky, které mě moc bavilo! Když jsem cokoliv nevěděla, tak mi to lektoři vysvětlili mnohem lépe jak ve škole. Děkuji moc, díky vám jsem úspěšně zvládla přijímací zkoušky.
Jakub Rybička, 15 let, Zš pod Marjánkou 9. Třída
Rozhodně doporučuji. Nejlepší letkoři. Naučí všechno, co potřebujete. S mathpointem máte příjmačky v kapse!
Dmitrij Ševaev, Gymnázium Botičská, 4. ročník
Velmi doporučuji. Kvalitní a příjemný doučování. Neskutečně vstřícní a ochotní lektoři špičkově vysvětlují a pomáhají látku pochopit. Měl jsem přípravný kurz ke státní maturitě a zvládl jsem ji na plný počet bodů. Od září do března, 4 hodiny týdně a cítil jsem se perfektně připravený. Dokonale propracovaný systém nejen v učebně, ale i doma. Výuka probíhá pohodlně přes Skype a lektoři jsou hned k dispozici. Doučování dává jiný pohled na to, jak se dá učit matematika. Jsem opravdu rád, že jsem do Mathpointu chodil. Doporučil mi to otec, chodil sem i bratr, nyní budu doporučovat i já!
Marek Kounovský, 21 let, FA ČVUT, 3 ROČNÍK
Vyučující jsou velmi přátelský a hodný, látku velmi podrobně a trpělivě vysvětlí. V průběhu koronakrize jsou skoro nonstop k dispozici. Mají perfektně organizované doučování. Každému vytvoří individuální plán. Nikdy jsem nechápal středoškolskou a vysokoškolskou matematiku lépe.
Anna Barnášová, Gymnázium Ohradní,maturitní ročník
Moc mi to pomohlo. Výuka skvělá,člověk zjistí, co mu jde a co musí ještě vylepšit... Příprava na maturitu taky výborná. Vše je skvěle vysvětlováno. Doporučuji.
Dagmar Stránská, 23 let, VŠPJ, 3
Super promyšlený systém doučovaní, díky kterému si ujasníte základní matematické principy a učení se nové látky bude poté mnohem jednoduší. Je zde profesionální přístup lektorů, kteří jsou vždy ochotní a schopni vám látku vysvětlovat dokud jí nepochopíte. Díky MathPoinu jsem udělala zkoušku z Matematiky za A.
Petra Kubantová, FA ČVUT
Mathpoint doporučuji všem, kteří se necítí jistě v matematice. Obzvláště na architektuře je matematika jedním z nejtěžších předmětů (hodně látky na málo času k probrání). V mathpointu vás komplexně připraví, zopakují s vámi středoškolskou látku, kterou jste zapomněli a naučí novou. Lektoři umí dobře vysvětlit probíranou látku. Mathpoint je vhodný zejména pro ty, kteří se nedokáží sami donutit k počítání matematiky ve svém volném čase - tím, že si vyberete čas, kdy se jí chcete věnovat, se počítání nevyhnete a jednoduše to spočítáte. Nakonec zjistíte, že dvě hodiny jsou často málo a vydržíte u matiky sedět mnohem déle. :D
Ondřej Fixmer, 15 let, zš ke kateřinkám, 9. třída
Když jsem se na toto doučování přihlásil, doufal jsem že se i přes můj odpor k učení dokážu na přijímací zkoušky naučit. Jsem rád že se zde můžu zeptat lektorů úplně na vše a hlavně mají super přístup. Také jsem se celkově začal zlepšovat v Matematice a tím si vylepšil výsledky. Mohu pouze doporučit sem začít chodit.
Barbora Mašková, Fakulta elektrotechnická, ČVUT
Doučování můžu jen doporučit. Systém, kterým se doučuje, mi nanejvýš sedl, lektoři byli všichni milí a vstřícní. Na zkoušku jsem byla suprově připravená a hlavně jsem danou látku i chápala.
Anděl Petr, Arabská
Doučování u Mathpointu určitě doporučuji. Celkový styl a způsob doučování se může zpočátku zdát trochu netradiční, avšak ve výsledku je účinný. Žák sice pracuje samostatně, avšak má neustále k dispozici asistenci několika zkušených lektorů, což vede k tomu, že si každý žák může nasadit svoje vlastní tempo. Na začátku letního kurzu jsem si stanovil několik témat k probrání a ve výsledku jsem toho stihl udělat mnohem víc, než jsem původně vůbec předpokládal. Zároveň jsem se naučil i pár nových věcí u témat, která jsem považoval za "hotová ze školy". Na doučování jsem chodil kvůli reparátu z látky za celé 4 roky gymnázia a po zhruba měsíci a půl doučování jsem reparát zvládl, takže za mě určitě palec nahoru.
Vadim Kuzmyk, 20 let, Příprava na přijímací zkoušku FSv ČVUT
Při mém prvním příchodu na doučování byla má znalost matematiky naprosto minimální. Po ukončení dvouměsíčního kurzu jsem získal všechny potřebné vědomosti k tomu, abych přijímací zkoušku zvládl. A jen pro srovnání, když jsem přišel na první termín zkoušky, tak jsem nezískal ani jediný bod. Po ukončení doučování jsem přišel na druhý termín a získal jsem čtrnáct bodů z dvaceti možných. Myslím, že to mluví za všechno.
Selma Faustusová, Gymnázium Karla Sladkovského
Doučování v Math Pointu mi toho hodně dalo. Když jsem přišla poprvé, měla jsem prakticky nulové základy, od kterých se špatně odráželo a teprve tady jsem si uvědomila, jak velké nedostatky mám. Doučování mi nejen pomohlo osvojit si základy potřebné k dalšímu studiu, ale zároveň mi dalo větší jistotu v počítání a svým způsobem mi vrátilo i část motivace, což byl značný rozdíl oproti kantorům ze školy. V Math Pointu se nad vámi nikdo nerozčiluje a lektoři se vám snaží za každou cenu pomoct. S matematikou bojuju prakticky celé moje studium, ale nikdo mi ji ještě nedokázal tak efektivně a lidsky podat, jako zdejší lektoři. Taky jsem díky nim přišla o svoji nechuť k matematice a spíše k ní získala respekt. Forma doučování umožňuje osvojit si schopnost samostudia. Student tak získává v počítání zkušenost, některé postupy se mu zautomatizují a pak už třeba neopakuje chyby, kterých se dříve dopouštěl. Zároveň se ale může kdykoli zeptat některého lektora, když narazí na problém. Jsou milí, ochotní a dělají prostředí doučování přátelštějším. Výhodou je i celoroční přísun materiálů s příklady, postupy a výsledky počítání, díky kterým může student pracovat i doma. Celkově je doučování vymyšlené velmi efektivně a výhodně pro studenty, ať už jde o cenu, čas, materiály nebo možnost občerstvení. Za tu dobu, co na doučování chodím, už se pro mě stalo skoro druhým domovem:D Všem ho moc doporučuji:)
Matěj Koubek, Gymnázium Postupická, G4/IV
Skvělé doučování!! Ideální pro všechny co se chtějí nebo potřebují matiku OPRAVDU naučit. Parta skvělých lektorů, kteří se Vám skutečně snaží pomoct a ne jenom zbohatnout (jak to bývá zvykem u jejich konkurence). Všem doporučuji.
Riccardo Ghibellini, ČZU
Mathpoint je hodně inovativní způsob výuky. Cěkal bych, že se v dnešní době takhle už bude vyučovat ve škole. Půl rok aktivního docházení na hodiny matematiky mi dal víc než celý 4 roky střední. Nyní chodím na programko a je to stejná bomba! 😊
Vít Mádle, Gymnázium Jaroslava Seiferta, G8,IV.
Perfektní doučování pro každého:) Skvělí a vstřícní lektoři, kteří vás v tom plavat nenechají!
Václav Větrovský, 21 let, ČVUT
Skvělé doučování pro ty kteří si v matematice nejsou jisti. Skvělí lektoři kteří vždy rádi pomůžou. Nejlepší doučování v poměru cena výkon. #matematickenebe
Alice Utkina, Gymnázium Špitalská, IV. ročník
První místo kde jsem za celý svůj život konečně dokázala pochopit matematiku. Mathpoin je prostředí kde jste obklopeni úžasnými a pozitivními lektory, kteří jsou ochotni vám kdykoliv se vším pomoci. Mimoto je zde spousta ostatních skvělých studentů. Pokaždé velmi příjemná atmosféra ve které se učí moc dobře. Můžu jedině doporučit!
Jan Štěpánek, 22 let, ČVUT Fakulta Architektury
Matika a Hájková(pozn.vyučující) je na naší škole skoro synonymum.Je to předmět,který děsí všechny napříč školou kvůli své "umrtnosti"- V 90 procentech případů stojí matika za tím proč studenti tuto školu nedostudují. Těch důvodů proč tomu tak je samozřejmě více a není to pouze ve vyučující. Je to především o tom, že od nás požadují znát matiku komlexně tak abychom na ní mohli dále stavět .....a to je právě důvod proč jsem zvolil Mathpoint. Vyučující v Mathopointu se především snaží zacelit mezery ve středoškolské matematice a to neskutečně efektivním způsobem , tak, aby složitější učivo bylo pro nás mnohem snáze pochopitelné. Protože,alespoň z mé vlastní zkušenosti byla vetšina mých chyb čistě triviálního charakteru a nikoliv v tom ,že bych neovládal složité učivo. V Mathpointu proto zpevnili mé základy matematiky a dokázali na nich vybudovat velmi dobrou znalost matematiky na kterou jsem teď zpětně hrdý i já. Velmi dobrou motivací mi při mém učení matiky byli všichni lektoři a jejich osobní přístup, kdy mi opravdu se vším pomohli a všeobecně pohodová atmosféra doučování. H.
Tereza Peková, ČVUT, fakulta stavební, 2. ročník
Díky tomuto doučování jsem zvládla další semestr matematiky. Doučující jsou velmi milí, hodní a ochotní poradit.
Petra Nárovcová, ČVUT
Mathpoint je bezesporu to nejefektivnější doučování matematiky, jaké si umím představit. Žák počítá samostatně, a tak si nezvykne na "komfort" stále přísedícího doučujícího, který za něj sám hlídá a hned opravuje všechny chyby. Lektoři v Mathpointu sami dobře vědí, kdy je třeba, aby látku vysvětlili, kdy zase stačí tabulka nebo instruktážní video a kdy je nutné nechat žáka počítat o samotě. Díky precizní evidenci a řazení látky je navíc zajištěno, že student probere vše potřebné a ve správném pořadí. V neposlední řadě je cennou stránkou doučováni i milý přístup všech lektorů, který je jakoby samozřejmostí.
Anežka Víznerová, 18 let, Gymnázium Nad Štolou, 2. ročník
Pro mě je toto jediné doučování, které kdy mělo smysl. Zkoušela jsem jich přes rok mnoho, ale tohle je jediné, které mi pomohlo. Díky skvěle promyšlenému systému, skvělým lektorům a příjemnému prostředí jsem byla na konci prázdnin schopna složit reparát na trojku. Doporučuji.
Matěj Petkov, 17 let, Gymnázium Hostivice, první ročník
Výborné doučování matiky, během 6 týdnů jsem se naučil víc než za poslední 2 roky ve škole.
Viktor Krejčí, 17 let, Gymnázium Arabská, 2. ročník
Gymnazium Arabská. Na reparát naučenej během měsíce. Naprosto spoko, není co dodat.
Jan Musil, 17 let, VOŠ a SPŠE Františka Křižíka , 2. ročník
Výborné doučování se skvěle promyšleným systémem. Trpěliví a velice šikovní lektoři, kteří vám bez problému vše vysvětlí, dokud to prostě nepochopíte. Díky nim se mi podařilo úspěšně složit reparát. Jedním slovem úžasný. Za několik týdnů jsem se u nich naučil to, co mi ve škole zabralo podstatně delší dobu. Vděčím jím za hodně. Vzdělávací systém daného doučování je takřka bezchybný, víceméně se Vás naučí samostatně se učit. Kéž by takovýchto lektorů s podobným přístupem bylo na školách víc.. :) Mrzí mě ale, že pokud se na toto doučování dostaví student, který se odmítá vzdělávat, "prosedí" danou lekci s koukáním do mobilu, s údivem neudělá reparát(či jinou opravnou zkoušku) a nakonec si postěžuje rodičům, že za to můžou lektoři, kteří ho "nic nenaučili"... Rodiče to většinou bravůrně završí tím, že okamžitě volají celí rozsupení do MathPointu s úmyslem vyřvat si hlasivky.... (Ano Michale, mrzí mě, že tohle musíš snášet...) Student musí pochopit jednu zásadní věc. A to, že on sám musí chtít. Na tom je i celý systém doučování založen. Doučování vám poskytne snad všechny možné vzdělávací prostředky. Na začátku doučování se vám vytvoří váš účet, na který si budete skladovat všelijaké materiály. Dané materiály si je možné opětovně prohlédnout doma na vašem počítači., popřípadně mobilu. Pokud na počítání příkladů využijete tabuli, nemusíte se bát, že si daný vypočítaný příklad nearchivujete. Nad každou tabulí je kamera, která pořizuje fotografie přímo na váš účet. Navíc je u každé tabule monitor, takže se nemusíte bát, že byste k zadání příkladu pořád lítali k počítači u stolu. Občerstvení je také zaručeno. Voda, šťáva a káva je zahrnuta v ceně. Všelijaké různé sladkosti a sušenky jsou za drobný peníz. Na doučování si je možné zakoupit i sešit, takže pokud v průběhu doučování jeden sešit dopíšete, nemusíte hned letět do nejbližšího papírnictví.
Elin Černochová, 15 let, Gymnázium Arabská, 1. Ročník
Připravovala jsem se na reparát a hledala jsem někoho, kdo by mi mohl látku vysvětlit přes prázdniny. Mathpoint tuhle možnost nabízí, což mi přijde jako velké plus, nejenom pro pro reparátníky, ale pro kohokoliv, kdo se chce připravit na školní rok. Obecně je přístup propracovaný a individuální, takže člověk probere to, co má a může si jet svým tempem. Ale hlavně, všichni lektoři jsou skvělí, rozumí tomu, co dělají a umí to předat lidsky a s trpělivostí. Za mě určitě doporučuju všema deseti.
David Lux, 20 let, SPŠ stavební J.Gočára, Praha, 4.ročník
Konečně perfektní doučování. Skvělý systém,výborní lektoři, kteří fakt umí naučit a srozumitelně látku vysvětlit. Individuální přístup ke každému studentovi, takže se vám nestane - že pokud už něco pochopíte, tak nemusíte čekat na zbytek skupiny. A naopak - pokud látce nerozumíte, vzhledem k systému práce se vám nestane, že se "naučíte" látku s chybami. Oceňuji taky délku hodin a to, že jsem mohl v případě zájmu zůstat i déle a procvičovat příklady. A víkendové "osmihodinovky" před maturitou byly sice záhul - ale super a pomohlo.
Nikita Fediuk, 17 let, Oa Dušní 2 ročník
Téměř celý léto jsem chodil na přípravný kurz Mathpoint, cílem bylo připravit mě na reparát. Sice mě to čeká až za týden ale už teď můžu s jistotou říct že na 4 to utáhnu. Každý lektor umí skvěle vysvětlit látku s ochotou a nadšením, klidně 20x za hodinu si můžeš říct o pomoc a nikdo na tebe nebude koukat jak na tajtrdlíka. :) Příjemné prostředí, skvěla dostupnost není co vyčítat. KAFE ZDARMA
Eliška Nosková, 16 let, ukončuje druhý ročník v humanitním oboru na gymnáziu Arabská
Mathpoint mě v prváku zachránil před propadnutím, byly to vlastně navzdory reparátu moc fajn prázdniny s moc fajn lidmi. Chodila jsem tam proto i celý druhý ročník a jejich zásluhou budou letošní prázdniny zase normální. Moc oceňuji způsob, jakým vyučování funguje, protože každý ze studentů, ať jsou odkudkoliv, se učí individuálně. A kromě toho – v životě jsem neviděla doučování, kde můžu vstát a jít si dát něco ke svačině prakticky kdykoliv se mi zachce :D Měla jsem možnost během doučování pozorovat přístup lektorů ke mně i k mnoha jiným studentům a mohu říct, že jsou ohromné milí, dá se s nimi normálně mluvit a je vidět, že vědí, co dělají, a že to dělají rádi. Zdá se to až neuvěřitelné, ale jejich zásluhou mě matematika začala alespoň trošku bavit, a Mathpoint je jedno z mála míst, kde si odpočinu a nikam nepospíchám. Určitě přijdu zase :)
Adéla Bastlová, 17 let, GVP, 2. ročník
Na doučování jsem letos chodila druhým rokem. Doučování mi moc pomohlo a díky tomu jsem nemusela řešit žádné propadnutí. Díky této partě lidí, mě matika začala bavit a lépe se na ní soustředit. Tímto bych chtěla moc všem poděkovat.
Martin Hybášek, 21 let, Fsv ČVUT
První semestr Matematiky jsem absolvoval bez doučování a se stresem. Zkoušku jsem udělal až na několikátý pokus. U druhé matematiky mi napoprvé nebyl udělen zápočet. Pak jsem objevil Mathpoint doučování. Výsledek hovoří za vše, zbylé zkoušky jsem napsal bez větších problémů na první pokus.
Peková Tereza, ČVUT, 1. ročník
Výborné doučování. Počáteční problémy s matematikou jsem pomocí tohoto doučování překonala a obě zkoušky z matematiky zvládla. Děkuji
Radomír Šalda, Gymnázium Arabská
Vynikající doučování kam jsem začal chodit v půlce třeťáku na čtyřletém gymnáziu. Matiku jsem neměl na škole nejlehčí, jelikož to byl jeden z mých profilových předmětů. Doučování mi pomohlo pochopit to, co jsem nepochytil ve škole, upevnit si to co jsem znal a zároveň i zopakovat úplné základy, které v některých oblastech také nebyly dokonalé. Celé doučování je přátelské, každý může jet svým tempem a není dané, že student bude na doučování jeden den přesně dvě hodiny a pak musí odejít, ale může na doučování strávit více času. Nejvíc mi doučování pomohlo k maturitě, kdy jsem měl školní maturitu z matematiky a mohl jsem si zde vše zopakovat a to co jsem nechápal mi vždy někdo z lektorů vysvětlil, ale také jsem si zde procvičil věci pro příjmačky na vysokou školu. V čemkoliv byli vždy všichni ochotní a velmi vstřícní. Je to nejlepší doučování co znám a za to, že jsem zvládl maturitu vděčím času stráveném na doučování. Po roce a půl, co jsem zde strávil chci s doučováním pokračovat i v době kdy budu na ČVUT.
Pavlína Valová, SPŠS Kadaň, příprava k maturitě
Skvělé doučování, které bych doporučila opravdu každému! Moc mi pomohlo a všem lektorům patří obrovské díky. Na hodinách je přátelské prostředí a já tak docházela s úsměvem a ráda.
Ivana, 23 let, ČZU
Nejlepší a nejúčinnější doučování! Přišla jsem jen měsíc a půl před zkouškou a díky trpělivosti a způsobům vysvětlování jsem konečně vše pochopila a zkoušku jsem úspěšně zvládla. Přístup lektorů je milý a hlavně lidský, pokud něco nechápete, rozhodně se na Vás zlobit nebudou, ale zkusí Vám to vysvětlit jinými způsoby. Tímto mnohokrát děkuji Michalovi, Víťovi, Lukášovi a Nele a vřele všem doporučuji!
František Strnadel, SUPŠ, příprava ke státní maturitě
Skvělý přístup k jednotlivým studentům. Efektivní doučování, které je podpořeno mnohaletými zkušenostmi. Celý kolektiv lektorů je přátelský, ale zároveň ne přehnaně familiárně. Systém docházky udržuje studenta ve "stále rozjetém vlaku", není tedy příliš možné většinu času na doučování zabrat vzpomínáním co se bralo na posledních hodinách, tak jako je to obvyklé u jiných doučování. Celková docházka je vedena online, takže i z pohodlí domova je možné si zamluvit hodinu i měsíc dopředu. Další velkou výhodou je v systému přehledné schéma, díky kterému jsem hned věděl co je již spočítáno, příklady mají jak výsledky tak řešení. Aby student byl stále v obraze jak co umí, jsou tu testy na každý den. U těch pak s lektorem zjišťuje kde je kámen úrazu. Každý z lektorů je jiným typem osobnosti, díky čemuž si každý najde "svého favorita". Právě lektoři dělají z doučování něco víc než jen školní povinnost. Díky Mathpointu jsem se v matematice hodně posunul. Se shrnutím bych tento institut rozhodně doporučil.
Jiří Machala, 17 let, Gymnázium Na Pražačce 2. sš
Na první doučovaní jsem přišel z lehkého zoufalství, na gymplu mě matematika nebavila a látka mě začala lehce utíkat. Rád jsem říkával, že největší utrpení prožívám na hodinách matematiky, ale věděl jsem, že matematika důležitá a měl bych s ni něco dělat. Hned na první lekci jsem byl ohromen skvělým, neuvěřitelně propracovaným systémem a ochotou, schopností lektorů vysvětlit látku, tak že to pochopí snad každý. Po necelým měsíci se stalo něco pro mě neuvěřitelného matematika mě začala bavit a svůj volný čas chci trávit něčím, co jsem odmalička nesnášel. Zkráceně řečeno, doporučil bych to každému a jsem rád,že mě zoufalství dokopalo k tomu jít na první lekci.
Luděk Veselý, 35 let, Přijímačky na ČVUT
Vypracovaný systém jak se naučit matiku. Jakákoli úroveň není problém, na vše jsou materiály a příklady podle potřeby na míru každému. Řekl jsem, že chci na ČVUT a hned bylo jasné, co mám umět. Navíc je to doučovaní příjemným způsobem, lektoři vše v klidu a ochotně vysvětlí. Je to radost :-)
Václav Lhotský, 17 let, SPŠ Stavební Josefa Gočára 2.ročník
Musím říci že takhle dobře vymyšlený systém doučování jsem neviděl. Jestli máte snahu se něco naučit, tak tady toho dosáhnete. Přátelský přístup od lektorů plus příjemné zázemí je dle mého názoru ideální na doučování. Doporučuji všem.
Lída F., FA ČVUT
Tohle doučování mi vneslo systém a jakýs takýs klid do toho zmatku, kterým pro mne matematika na vysoké škole byla. Skoro by se mi chtělo říct, že jsme měla chvílemi zase chuť hledat v matematice to krásno. Děkuju.
Erik B., 19 let, Střední průmyslová škola na Proseku, 3. ročník
Doučování mi hodně pomohlo pochopit školní látku, kterou jsem nemohl pochopit ve škole. Na Mathpoint lze počítat svým tempem, soustředit se na úlohy a výpočty, a hlavně obdržet pomoc a vysvětlení od lektorů. Michal a Nela dokázali zkombinovat doučování mnoha studentů s individuální výukou, která vždy přináší nejlepší výsledky. Vyplatí se to. Zaprvé cenově, pokud člověk na doučování chodí pravidelně. Lektoři zde vyžadují chodit na doučování alespoň 4 hodiny týdně, neboli 2 dny po dvou hodinách. Zde je jedinečná výhoda - zůstat lze i déle až do konce otevírací doby učebny. Pokud toto budete praktikovat, cenově se to vyplatí zcela jistě. Vyplatí se to i kvalitou výuky. Lektoři látku vysvětlují tolik, dokud ji student nepochopí, a to různými způsoby. Každý z lektorů má samozřejmě svoje vlastnosti. Například Nela je klidnější, a já osobně klidnému vysvětlování rozumím nejlépe :) Trochu o učebně. Studenti mají zadání v elektronické podobě, stejně tak jako studijní materiály, které mohou mít textovou, nákresovou, i multimediální podobu. Lektor vždy vysvětlí postup probrání látky, a to dle vlastního ověřeného plánu Nely a Michala. Student postupně látku probírá a počítá příklady, tímto narazí na problematická místa, kterým nemusí úplně rozumět. Nejlépe tak procvičí látku, protože když na problematický příklad narazí, požádá lektora o pomoc. Lektor látku vysvětluje lidským jazykem :) Doučování může probíhat klasicky u stolu se sešitem, kam student příklady ze zadání počítá a zadání může také vytisknout. Nebo u tabule, kde pak může svoje zápisy a výpočty na tabuli vyfotit kamerou nad tabulí. Fotografie se pak uloží do systému. Student pak má k materiálům, zadáním, fotografiím po době studia online přístup. Stejně tak ve stejném systému vidí svůj účet, docházku, platby. Vše na jednom místě na webu po přihlášení. V ceně doučování je pití. Lze tu natočit z kohoutku vodu, k tomu jsou v ceně šťávy nebo čaj. Je tu rychlovarná konvice. Student pak jen na konci doučování po sobě hrnek umyje a položí zpět na místo. Lze zde zakoupit sladkosti a občerstvení. Dále se mi líbí dopravní dostupnost Mathpoint. Nachází se hned u zastávky Olšanské hřbitovy, což je tramvajová zastávka mezi Želivského a Flora. Abych to shrnul, je zde výborný přístup lektorů ke studentům. Student má skutečně prostor látku pochopit. Učebna je moderní a založena na elektronice. U stolů a tabulí jsou počítače, aby student měl přístup k systému a pro sledování jeho docházky a pokroku. Je zde vícero možných cenových variant doučování, které se liší doučovacím obdobím, a i například tím, zda chce člověk chodit po škole, nebo o víkendu v neděli na celodenní doučování. Je to vysvětlené na webových stránkách. Ale Nela s Michalem určitě vysvětlí o doučování v případě potřeby víc. Zejména každé pondělí, kdy má zájemce možnost se po domluvě spolu s ostatními zájemci seznámit s učebnou a jejím chodem :)
Dominik Kokoš, VŠO, 1. semestr
Super doučování s lidským přístupem, které vás dovede k "matematické samostatnosti". V říjnu jsem přišel s velmi žalostnými znalostmi, a v lednu jsem složil úspěšně zkoušky. Naprosto efektivní způsob výuky. Mohu jen doporučit!
Marie Šušlíková, 27 let, Hochschule Rhein-Waal
MATHPOINT!! Nejlepší volba pokud hledáte doučování matematiky! Potřebovala jsem se připravit na matematiku na VŠ a vyplatilo se mi přijet až z Německa, kde budu studovat. Skvěle vypracovaný učební systém a tým lektorů bez problému potře jakékoliv neznalosti a to od základních až po pokročilé. Nikdy jsem nevěřila, že by mě matematika mohla začít bavit jak teď, na posledním srpnovém intenzivním kurze. Jednoduše a jasně vysvětlená látka naskrz střední školou až k derivacím a integrálům! Thumbs up!!
Zuzana Kluzová, 19 let, Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu, s ekonomickým zaměřením Krnov... 4 ročník
Toto doučování doporučuji. Hodně mi pomohlo k maturitní zkoušce. Matematika mě vždy bavila, ale měli jsme ředitele tak jsme bohužel vše neprobrali. Tím pádem má maturitní zkouška nedopadla dobře. Jak jsem se bála, tak jsem si zajistila doučování v Mathpointu a nemůžu litovat. Učitelé super, nemusela jsem se bát na něco zeptat a když jsem něco nechápala vysvětlili mi to i pětkrát. Maturitní zkouška mi přišla na podzim těžší než na jaře, ale zvládla jsem ji hlavně díky tomuto doučování. A jsem strašně ráda. Touto recenzi chci všem poděkovat (Víťovi, Lukášovi, Nele a Michalovi). Jsou to super lidi a naučí toho hodně. Takže zda máte problém s matematikou a přemýšlíte nad doučováním neváhejte kontaktovat lidi z Mathpointu. :)
Karolina Kosová, 17 let, Obchodní akademie Dušní
Efektivní doučování, pomohlo mi omezit zbytečné zmatkování v matematice. Probrali jsme základy a díky lektorům jsem se doučila i to, co jsem během školního roku nezvládla. Reparát jsem udělala bez problému.
Slavomír F., 35 let, ČZU, Informační a řídící technika v agropotravinářském komplexu
K Michalovi a Nele jsem chodil skoro rok a to hlavně kvůli přijímací zkoušce na VŠ. Příprava byla velice důsledná a šla postupně krok za krokem od jednodušších příkladů k těm náročnějším. Přešli jsme spolu hodně kapitol a přišel jsem na spousty logických řešení v matematice. Byli i věci, které byli pro mě nové a které jsem pořádně nevěděl ani v dobách střední školy. Jednoznačně doporučuji chodit na tohle doučování. Mějte však na paměti, že když chcete udělat nějakou zkoušku, nebo ukončit studium, tak musíte na to doučování i chodit a věnovat se tomu, protože někteří studenti to mají v hlavě trochu popletené ...
Jana Hoang, VŠE, první ročník
Matika byl můj nepřítel a stal pro mě zajímavým a pochopitelným předmětem díky doučování od Michala. Jsem hrozně ráda, že jsem sem chodila a konečně tu matiku pochopila. Připravili mě na státní maturitu, příjímací řízení i na vysokoškolskou mat. Vřele doporučuju, Michal a další lektoři jsou velmi milí a umí to krásně vysvětlit.
Tomáš Vlk, 20 let, ČVUT FIT
Na doučovaní Michala Kočího a Nely Bubelové, jsem chodil dva roky, díky profesionálnímu týmu lektorů jsem odmaturoval z matematiky za 1, byl jsem přijat na vysokou školu a úspěšně udělal i vysokoškolskou matematiku. Všem bych toto doučování vřele doporučil. Nejen že jsi zlepšíte své studijní výsledky, ale poznáte i spoustu skvělých lidí, a nakonec si možná i matematiku oblíbíte.
Jakub Šváb, 19 let, SPŠ elektrotechnická Františka Křižík, 4. ročník
Toto doučování mohu jedině doporučit. Látka je vysvětlována srozumitelně, přístup lektorů je velmi přátelský a profesionální. Velikou výhodou tohoto doučování jsou velmi dobře zpracované výukové materiály, díky kterým se mohu efektivně učit i sám doma. Děkuji Michalovi, Nele a Víťovi za přípravu na státní maturitu, kterou jsem úspěšně zvládl.
Lucie Hertlová, 21 let, ČVUT MÚVS
Na doučování jsem chodila rok a půl po ukončení střední školy. Za tu dobu jsem zásluhou skvělého týmu lektorů úspěšně složila přijímací zkoušky na vysokou školu a zvládla vysokoškolskou matematiku. Díky vysoce efektivnímu systému výuky, jsem přestala vidět matematiku jako úhlavního nepřítele. Poděkovat bych chtěla jak Michalovi, Nele, Víťovi, tak Lukášovi za jejich profesionální přístup a ochotě vždy pomoci. Všem, kteří právě čtou tuto recenzi vřele doporučuji. Nejen, že o Vás bude dobře postaráno, ale také poznáte skvělé lidi, díky nimž se změní i Váš přístup k matematice! :)
Eduard Jurášek, 16 let, Gymnázium Truhlářská
Když jsem přišel poprvé, topil jsem se v břečce. Díky Vám jsem nejen probranou látku pochopil, ale zlepšil jsem si průměr. Doučování mi přijde srozumitelné. Když si nejsem jistý, za chvíli se mi někdo věnuje. Rozhodně doporučuji.
Ondřej Vendler, 18 let, SŠAI Weilova
Doporučuji každému kdo má problémy s učivem matematiky 👍 Na doučovani už chodím druhým rokem a nemůžu si stěžovat 🙂 Naučil sem se zde víc jak od své učitelky na matiku 🙂
Adam, 18 let, Gymnázium Budějovická, septima
S tímto doučováním jsem nadmíru spokojen. Přístup doučujících je přátelský a profesionální. Veškeré výukové materiály má MathPoint kvalitně zpracované a učí se z nich velmi dobře. Doučování si každý může přizpůsobit svým potřebám a časovým dispozicím. Doporučuji všem, kteří se chtějí jakkoliv zlepšit v matematice. Mně toto doučování velmi pomohlo a hodlám v něm pokračovat i příští školní rok.
Eva Kubátová, 15 let, 9. ročník, ZŠ Gutova
Tento rok mi doučování opět hodně pomohlo. Matematiku jsem z docela špatných známek vytáhla na jedničky a dvojky, takže Michalovi a Nele mockrát děkuji. Prostředí se i příjemně rozšířilo, stejně jako lektorský tým o jednoho člena. Nejlepší na mém doučování bylo to, že to co jsme začali ve škole, já už dávno z doučování uměla. :-)
Nikola Bastlová, Mezinárodní obchod, MUP
Poprvé jsem na doučování přišla se skoro nulovou znalostí středoškolské matematiky a s termínem zkoušky za dva měsíce. Nele, Michalovi a Víťovi se podařil zázrak, za pár týdnů mi byli nejen schopni vysvětlit základní matematické principy, ale i mojí vysokoškolskou látku. V druhém semestru se vše opakovala a tento skvěle sehraný tým posilněný o Lukáše mě opět dovedl ke zvládnutí zkoušky na první pokus. Pokud hledáte doučování, dál už nehledejte. Tady se toho spoustu naučíte, lektoři s vámi budou jednat jako k sobě rovným a vy sem budete chodit rádi.
Ivana Cozmová, příprava na maturitu
Za mě nejlepší doučování. Připraví vás na vše co potřebujete, jsou ochotní, společenský. Mají skvělý systém, který se vyhýbá běžnému doučovaní. Proto za mě 1*. Velmi doporučuji :)
Ondřej Buš, FA ČVUT
Shrnout práci tří lektorů, které jsem byl svědkem po dobu 4 měsíců, není snadné popsat pěti větami v této recenzi. Ve zkratce. Na doučování jsem přišel poprvé 24.10.2016 s téměř nulovými znalostmi středoškolské matematiky, ale velkou potřebou zvládnout zkoušku z vysokoškolské matematiky v únoru následujícího roku. (Měl jsem přesně 4 měsíce na přípravu ke zkoušce). Třem zkušeným a sehraným lektorům se podařilo do mě, za tuto dobu nalít POUZE VŠECHNY POTŘEBNÉ INFORMACE A PRINCIPY, které jsem ke složení zkoušky potřeboval. 2.2.2017 jsem zkoušku úspěšně napsal na první pokus. Asi není více co dodat, možná jen: „Velké díky Michale, Nelo a Vítku za vaši trpělivost a za váš čas“
Johana Reinosová, 21 let, ČVUT, FA
Díky doučování jsem prošla, jak zápočtem, tak zkouškou z matematiky. Přístup lektorů je individuální a v přátelském duchu. Teorii a postup z matematiky vám dobře a rychle vysvětlí a na vás je pak počítat a procvičovat, když si s něčím nevíte rady hned to s vámi proberou a dovysvětlí co je potřeba. Toto doučování mohu jen doporučit:)
Eleonora Šperlová, VŠCHT, 1. ročník
Doučování u Michala a Nely bych doporučila každému, kdo by ho potřeboval. Je efektivní a kvalitní. Naučí vás přesně to, co potřebujete umět, a k tomu i něco navíc :) Jen díky Doučování jsem zvládla zkoušku z matematiky I na VŠCHT.
Zuzana Haľková, 20 let, FA ČVUT
Ahojte ,s doučovaním som bola veľmi spokojná. Funguje to štýlom spojenia samostatnej práce s lektorským výkladom a vedením. Nestojí nad Vami niekto v jednom kuse a nekontroluje, teda práca je na Vás. Lektori len navigujú a usmerňujú. Preberá sa potrebné učivo teda nie je problém ako u niektorých doučovateľov s tým ,že to či ono neovláda/nedoučuje. Finančne dostupné aj brigádujúcemu študentovi.
Sebastian Dix, VŠE (1.ročník)
Nejefektivnější a nejpříjemnější pedagogický zážitek mého života. Není to vůbec jako běžné doučování, je to několikanásobně efektivnější, levnější a příjemnější. Bez buzerací, arogance a povyšování; vždy máš jistotu, že učitel ví přesně, o čem mluví. Všichni jsou strašně milí a velmi inteligentní. Nejpropracovanější výukové materiály, které jsem kdy viděl. Možnost procvičovat i z domova. Žádné jiné doučování nemá smysl. Doučování je plně individuální; několikanásobně levnější a několikanásobně efektivnější. Jsi-li na VŠ a chceš projít? Když budeš chodit sem, dostaneš plný počet bodů.
Kristýna Šťovíčková, 20 let, ČVUT (1. ročník)
Už dlouho se mi nestalo, že bych mohla něco tak moc s radostí doporučit, jako je doučování s Michalem, Nelou a Víťou. Na ČVUT jsem šla s velkými obavami z vysokoškolské matematiky a paradoxně se ryze matematické předměty staly po krátkém čase mými nejoblíbenějšími a všimla jsem si u sebe obrovského posunu. Jak už bylo zmíněno jinými studenty, systém je opravdu propracovaný a je vidět, že za ním stojí kus práce. Zároveň bych také ráda vyzdvihla i finanční stránku, myslím, že je víc než přijatelná. Takže tímto bych chtěla ještě jednou moc poděkovat, svou práci odvádíte skvěle! :-)
Jan Paleček, 28 let, Právnická fakulta Masarykovy univerzity
Zprvu jsem měl pochyby, zda dokážu zvládnout "návrat do lavic" po několika letech (snad po 10ti), kdy jsem měl výuku matematiky naposledy. Navíc když jsem z tohoto předmětu ani nematuroval. Mohu však z vlastní zkušenosti potvrdit, že tyto obavy byly liché. Doučování s Michalem, Nelou a Víťou je inspirující, zábavné, motivující, založené především na samostudiu s nepřetržitou asistencí lektorů, vše navíc podpořené unikátním vzdělávacím systémem, navíc v příjemných prostorách s rodinnou atmosférou v centru Prahy. Opravdu nelze než hodnotit maximálně pozitivně a doporučit toto doučování i dalším v matematice tápajícím.
František Majer, 15 let, SPŠST Panská
Naprosto skvělá organizace. Ve škole jsem dostal špatnou učitelku, která nám nedá šanci vypočítat ani příklad, ale právě drilovaní je to co potřebuju a to mi zde opravdu nechybí. Všichni lektoři vše skvěle vysvětlí. Opravdu super, doporučuji!!
Štefan Poprocký, 18 let, 4.C,Smíchovská střední průmyslová škola
Na doučování chodím tak půl-3/4 roku,poprvé jsem přišel na doučování když jsem zjistil že budu dělat opravnou zkoušku ve třetím ročníku z matematiky(nečekaně :D),přišel jsem s tím že potřebuju opakovat celý rok protože jsem pokazil obě pololetí. Za tu dobu jsem o prázdninách měl docela slušně zaplněnej kalendář ostatníma akcema než je opakování matiky,vedoucí na táboře,hraní s kočovním divadlem,docela zaplněný a nebyly celé prázdniny na to abych se to naučil.Předpokládal jsem že to nezvládnu a nenaučím se to,ale za těch pár týdnů kdy jsem chodil celý týden+jedno celodenní,jsem se naučil skoro celý školní rok během měsíce a čtvrt. Dostal jsem se dál a teď mě čeká jen maturita.....díky bohu ne z matematiky :D. Na doučování chodím stále a doporučuji všem. Naučí doopravdy kohokoliv ať už je to malá násobilka,nebo matematika z vysokých škol.
Johana Šuleková, 19 let, Gymnázium Arabská, 4. ročník
Naprosto úžasné a mě vyhovující doučování, tři ochotní lektoři, kteří vždy se vším pomůžou a nepustí vás, dokud si nebudou jistí, že látku s přehledem zvládáte, navíc pro vás vytváří příjemné prostředí, kde se na nikoho neřve a kde se cítíte téměř jako doma =) . Prostory doučování vám poskytnou pohodlné soustředění na studium, s možností dvou učeben plných počítačů a tabulí.Pravidelné docházení vás připraví jak na maturitu, tak na matematiku v hodinách ve škole. Rozhodně doporučuji, nebudete litovat =)
Zuzana Macháčková, 17 let, Gymnázium Přípotoční
Super doučování! V matematice jsem měla velké nedostatky a díky doučování jsem zvládla reparát a konečně pochopila matiku:)je vidět, že to lektory baví a umí to vysvětlit, skvělý individuální přístup.
Jakub Valenta, ZŠ V Rybníčkách
Na doučování jsem chodil přes léto skrz přípravu na reparát. Zvládl jsem ho bez problémů. Jejich styl výuky je srozumitelný a lehce pochopitelný. Doporučuji všem co mají problémy s matikou. Já osobně v doučování budu pokračovat i nadále.
Filip H., 23 let, Chemie - PřF UK
Doučovanie je MIMORIADNE! Po tejto skúsenosti si už neviem predstaviť klasické individuálne doučovania - ich nevýhoda, hlavne v prípade matematiky, fyziky a chémie je fakt, že pre mnohých doučovateľov je to len niečo extra čím si privyrábajú a tomu odpovedá aj kvalita - často krát sa spoliehajú na vlastné schopnosti vyriešiť problémy a zadania, ktoré študent potrebuje, ale chýba tam istý sylabus, nejaká osnova, ktorú prejdeme, nejaká štruktúra čo má hlavu a pätu - taká aká študenta niečo systematicky naučí. Tá je v prípade týchto predmetov potrebnejšia ako v napríklad pri doučovaní konverzácie v angličtine. Navyše matematika vyžaduje veľa času a platiť si niekoho individuálne na tak dlhú dobu ako 6 hodín denne je nemožné. Doučovanie u Michala a Nely je absolútne unikátne a vzácne a má skôr charakter personalizovaného kurzu s individuálnym prístupom - študentka či študent príde do pracovného prostredia s veľa počítačmi, stolmi a tabuľami a počíta v závislosti od zvolenej intenzity. V prípade počítania na tabuľu sa všetko ukladá ako fotografie do profilu - to bolo skvelé prekvapenie pre mňa, keďže mi vyhovuje stáť na nohách a hýbať sa a nie celý deň presedieť! Každému je vysvetlená teória pre každý nový tematický celok, a potom sa počíta osamote - všetci majú čas na počítanie, nikto nikomu nedýcha na krk. Traja lektori sa striedajú a pomáhajú tým, ktorí to práve potrebujú. Funguje to zázračne. Vďaka množstve času a zrozumiteľnosti materiálu je matematika jasnejšia a nie je takým postrachom. Dáva nový - konečne! - zmysel. PS: snaha počítať viac je vítaná a nie penalizovaná a cena je mimoriadne výhodná, nemám slov. Klobúk dole a úprimne ďakujem, myslím si, že tento charakter doučovaní by sa mal rozšíriť - chýbal mi aj počas života v Anglicku a až teraz spätne chápem matematiku, ktorá mi prešla pomedzi prsty.
David Fišer, 19 let, ČVUT Fakulta Elektrotechniky, elektronika a komunikace
Pokud člověk chce umět spočítat cokoli, co se dnes považuje za obvyklé SŠ a VŠ látky, tak potřebuje tři věci - opravdovou chuť se to naučit, energii, a hlavně typ tohohle doučování. Sice se někomu může zdát až moc intenzivní, ale ve skutečnosti tady toho spočítáte mnohem víc než obvykle doma i kdybyste byli na kost vyčerpaní. Další výhoda, která se na první pohled nezdá, je částka, kterou platíte. Když to srovnáme např. s individuálním doučováním, tak průměr je 300 Kč na hodinu a pokud jej máte 4x za měsíc, tak vyjde na 1200 Kč. Zatímco zde můžete strávit každý den od intervalu dvou hodin do přibližně osmi tři v dny týdnu. Což vychází přibližně na 12,50 Kč na hodinu. To už za to zkusit to stojí.
Anežka Juchelková, 16 let, Gymnázium Říčany
Super doučování matematiky, na kterém vám lektoři odpoví na všechny vaše otázky, vysvětlí vám probíranou látku a připraví vás na cokoliv. Velice se mi líbí jejich způsob výuky a obdivuji, že jsou velmi ochotní a vstřícní. Vřele doporučuji.
Ron Stern, 18 let, Lauderovy školy, 4. ročník gymnázia.
Doručování je skvělé. Zkoušky jsem hravě zvládl. Doporučuji všem.
Vojtěch Rendl, 17 let, SPŠST
Na doučování jsem chodil o prázdninách jako přípravu na reparát. Samotný reparát jsem poté složil bez nejmenšího problému. Všichni byli vždy velmi vstřícní. Veškeré otázky mi byli vždy zodpovězeny. Zavedený systém je velmi povedený a materiály jsou velmi obsáhle. Děkuji za vše. :)
Kristýna Dvořáková, 21 let, TUL EF, 2. ročník
Škole se moc nevěnuji, v prváku jsem na zkoušku z matematiky 1 a 2 vůbec nešla a další rok při druhém zápisu jsem na ni vůbec nechodila. Na konci roku jsem ji už ale musela udělat, jinak by mě ze školy vyhodili. Týden jsem chodila na intenzivní doučování k Michalovi, Nele a Víťovi. Musím říct, že to byla moje záchrana. Sice jsme (mou chybou, měla jsem začít chodit dříve) nestihli probrat vše, co jsem ke zkoušce potřebovala. Michal ale zvolil super postup, kde jsme stihli to nejdůležitější, mají v tom opravdu systém. Světe div se - zkoušku jsem udělala, sice za C, ale je to tam! Jediné, co bych vytkla - na konci prázdnin bylo na doučování hodně lidí a litovala jsem všechny 3 lektory, protože pořád k někomu lítali, často někdo něco potřeboval vysvětlit. Fajn by bylo třeba v době vytíženosti (před zkouškami, vysvědčením, konec prázdnin,..) mít ještě jednoho člověka do týmu:)) Ale za mě super!
Aleš Landa, 16 let, SPŠD
Skvělé doučování, kde vám podrobně vysvětlí probíranou látku a dokáží vás připravit na reparát, přijímačky atd. a to během dvou měsíců.Toto doučování vřele doporučuji každému, který je slabší v matice.Opravdu vám to pomůže k úspěchu.
Josef Novák, 19 let, Gymnázium Arabská, 3.A
Skvělé doučování matematiky. Na lektorech je vidět, že mají velkou snahu a opravdu usilují o to, abych se to perfektně naučil. Navíc látku umí velmi dobře vysvětlit a jsou ochotní. Libí se mi i celý systém výuky propojený s internetem, tak, abych se mohl učit i doma ze všech materiálů určených k výuce na hodinách. Z mého pohledu nejlepší doučování v Praze.
Petra Ježková, VŠCHT
Super doučování! Moc hezký přístup a spousta materiálů k počítání. Zkoušku jsem udělala jen díky doučování.
David Melichar, ZŠ Nad Přehradou
Doučování je velmi dobré, vše jsem rychle pochopil a doučující jsou velice milý a ochotní.
Pavel Otruba, 21 let, Fsv, ČVUT
Nejlepší doučování matematiky, na které jsem kdy mohl chodit. Michal s Nelou a Víťou mají perfektně propracovaný systém, díky němuž vám látku vysvětlí a naučí počítat. Díky tomuto doučování jsem zvládl všechny 3 matiky na Fsv, které bych sám určitě nezvládl. Doučili mě všechny základy, které mi chyběly ze střední školy a naučili různé triky, které vám usnadní počítání. Perfektně zvládají připravovat děti ze základky přes maturanty až po vysokoškoláky. Přitom cenově je to doučování velmi výhodné a hlavně Vás to i donutí počítat :). Doporučuji všem, co mají s matematikou problémy, lepší doučování určitě nenajdete. Moc Vám děkuji Michale, Nelo a Víťo! :)
Lukáš Zumr, 17 let, SPŠ Stavební Josefa Gočára 2.B.
Chodím na doučování již druhým rokem a jako velké plus si myslím, že bylo přijetí třetího lektora což zkrátilo čas při čekání na otázku k výuce. Občas ale sem se v učebně kvůli velkému počtu lidí cítil stísněně,ale to už se naštěstí vyřešilo další učebnou za což jsem velice rád. Jinak Kvalitní doučovací metody jako i minulý rok. Ještě jednou tedy děkuji.
David Černík, 22 let, ČVUT, Fakulta stavebí, obor: Architektura a stavitelství
V první řadě bych chtěl Michalovi, Nele a Víťovi moc poděkovat! Díky nim jsem zvládl překonat největší překážku k cestě za titulem. Matemetika pro mě vždy, už od začátku střední školy byla největším prokletím a na čvut se mi ukázalo, že bez ní to vysokou prostě neprojdu. Neměl jsem pořádně žádné základy ze střední školy a absolutně jsem si nedokázal představit, že bych kdy dokázal udělat matematiku 2 u nás na stavebnì fakultě (věřte mi vážně ne, měl jsem ji zapsanou po 4té, víckrát už to nejde). Za necelých 5 měsíců, mě dokázali doučit 4 roky střední školy a rok vysoké školy a já jsem zkoušku dokázal udělat na první pokus a to jsem byl ještě naštvaný, že ne lépe, protože jsem tam udělal hloupé chyby. No je to za mnou a další matiku, na kterou se zde budu také připravovat už bude jen formalitou. Koncept tohohto doučování je naprosto dokonalý, přístup Michala, Nely a Víti také. Jsou velice hodní, vstřícní a dokáží matematiku naučit i takového nematametika jako jsem já. Zkrátka si nedokážu představit lepší doučování!
Patrik Neziraj, 14 let, ZŠ Karla Čapka
Moc mi to pomohlo jenom škoda,že jsem na tom byl jenom 4 týdny a malinko bych to potřeboval i teďka,ale pokud mám říct můj názor.Tak tady ho máte.Super doučování,vše vám tam vysvětlí,jednoduchá,ale učinná forma.No já už nemám co dodat.Fakt doporučuji.
Matěj Sedláček, 18 let, SSPŠ, 3.ročník
Na doučování už chodím druhým rokem. Doučování mi pomohlo s matematikou ve škole a také mě naučilo samostatnému přemýšlení a lepšímu způsobu počítání matematických příkladů, jenž se ve škole nevyučuje. Lektoři jsou vždy ochotní poradit jak nejlépe mohou.
Patrik Davídek, 17 let, SSPS, 3. ročník
Doučování mě celý rok drželo v tempu se třídou. Chodím sem již druhým rokem a jsem pořád spokojen.
Julie Kozarová, ZŠ, 8. třída
Pokud někdo potřebuje doučování z toho důvodu, že mu matematika nejde nebo si ji chce procvičovat, tak je to skvělá volba .Doučování je velice kvalitní, vše je vždy dokonale vysvětleno a lektoři jsou jak milí, tak trpěliví. Mně doučování velmi pomohlo a doporučuji ho všem, kteří přemýšlí nad jeho volbou.
Šárka Egermaierová, 20 let, Gymnázium, IV. ročník
Připravovala jsem se tu na opravnou maturitní zkoušku a díky doučování jsem úspěšně odmaturovala. Lektoři jsou vstřícní a látku skvěle vysvětlí a velikou výhodou je flexibilní doba doučování. Mám jen ty nejlepší zkušenosti a každému vřele doporučuji.
Gábina Šiklová, 21 let, Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim, 4. ročník
Kvalitní výuka a systém doučování. I přes doučování s učitelkou z gymnázia se mi nepovedlo udělat maturitní zkoušku. Od listopadu jsem pak začala chodit na toto doučování každou neděli a maturitu v květnu jsem dala s přehledem. Látky, které jsem nechápala mi byly vysvětleny a dokonce mě matematika začala mnohem víc bavit.
Petr Burda, ČZU - TF
Měl jsem spoustu různých inviduálních doučovatelů matiky, ale bylo to vždy k ničemu. Od kamarádů jsme se dozvěděl o tomto doučování a musím říct, že to bylo konečně doučování co naučí - kvalitní, odborné, pomáhajcí. Díky tomuto doučování jsme zvládl obě dvě matematiky 1 a 2 na vysoké škole. Díky
Jan Starec, 17 let, Malostranské gymnázium (sexta)
K Michalovi a Nele chodím již 3 roky. V matematice jsem neuměl ani základy a ve škole jsem měl opravdu problémy. Díky tomuto doučování již zvládám vše a matematika mi již nedělá větší problémy. Stále doučování navštěvuji, abych se stále zlepšoval a zlepšoval. Zázemí učebny je skvělé. Je zde k dispozici i kuchyňka. Lektoři jsou velice příjemní a svoji práci dělají skvěle. Rozhodně Vám toto doučování doporučuji!
Kateřina Škrabánková, Příprava k maturitě
Skvěle propracovaný doučovací systém. Všichni lektoři jsou super, je vidět, že matematice opravdu rozumí a dokáží ji vysvětlit i naučit. Ke každému studentovi mají individuální přístup. S doučováním, přístupem lektorů, cenou a dostupností místa doučování jsem maximálně spokojená.
Tomáš Vlk, Gymnázium Postupická, 4. ročník
Skvělé doučování,skvělý systém výuky, skvělá příprava na jakoukoliv zkoušku! Skvělý přístup od vyučujících, moderní postoj k výuce, s možností výběru času doučování, dle osobních preferencí. Pochopil jsem i to, co jsem si myslel, že nikdy nepochopím! Nejlepší možná volba na doučování z matematiky!
Michaela Blektová, 15 let, ZŠ Pod Marjánkou
Na doučování jsem chodila kvůli přípravám na přijímačky a lepší přípravu jsem si ani nemohla přát. Přístup doučujících a jejich metody si nemůžu vynachválit. Nejlepší doučování, můžu jen doporučit.
Tomáš Fial, 21 let, ČVUT, Fsv
Doučování určitě doporučuji. Chodím na ČVUT - Fsv, kde jsem absolvoval všechny tři matematiky (MA01,MA02,MA03). Michal s Nelou jsou maximálně vstřícní, jejich systém doučování je dobře propracovaný, vše je vyvětlováno polopaticky. Můžete počítat i z domova, jelikož všechny materiály jsou přístupné na netu. Super bylo, že jsem mohl chodit podle svých časových možností a že bylo k danému tématu vždy předpočítáno několik ukázkových testů. Zkoušky jsem poté zvládl bez větších problémů a bez tohoto doučování bych si určitě některou z matematik zopakoval.
Eva Kubátová, 13 let, Gutova, 8. Třída
Funguje zde opravdu dobrý systém a je to přehledné a cenově rozhodně přijatelné. Už rozumím všemu a dokonce mě matika začala i bavit. Prostředí je taky velmi pohodlné. Jinak toto doučování vřele doporučuji.
Iveta Bernatová, 21 let, FA ČVUT (2.ročník)
Zkoušku jsem zvládla, dokonce jsem ji napsala za C, což je pro mě velký úspěch a opravdu jsem to nečekala. A hlavně bych vám chtěla moc poděkovat, strašně jste mi pomohli, hlavně co se týče těch základů a teď ke konci, kdy už jsem k vám nechodila, mi moc pomohly materiály zpracované na stránkách. Určitě vás budu doporučovat dalším prvákům, kteří budou mít problém s matikou.
Jitka Forstová, ČZU 1.semestr
Mnohokrát děkuji za profesionální přístup. Díky Vám jsem v relativně krátké době zvládla zkoušku z matematiky na VŠ hned v prvním termínu. Lektoři jsou příjemní a jejich práce je baví. V případě potřeby je znovu požádám o pomoc.
Marek Voženílek, 21 let, Fsv, ČVUT
Super doučování, příjemná atmosféra a velmi dobře vymyšlený systém vyučování. Zvládl jsem díky doučování všechny 3 matiky bez větších problémů.
Jessica Suzanová, 20 let, ČZU, 1. ročník
Doučování mi pomohlo se připravit ke zkoušce a lépe se zorientovat, získat větší jistotu při počítání a porozumět vzájemným vztahům v různých početních operacích. Nicméně doporučuji ho pouze těm, kteří mají na přípravu dost času či hledají průbežné rady a doplnění/vysvětlení jednotlivých oblastí, ne intenzivní doučení látky před testem.
Gabriela Zajíčková, 16 let, VOŠP, SOŠP a Gymnázium Evropská, Pedagogické lyceum, 2. ročník
Na doučování jsem chodila přes léto kvůli reparátu z matematiky. Přístup Michala a Nely mi naprosto vyhovoval.. Individuálně se věnují každému, vysvětlí každému zvlášť, co nechápe. Také jsme podrobně procvičovali každou látku několika cvičeními. Reparát jsem zvládla takřka s přehledem a teď už mám za sebou první pololetí, z matiky budu mít na vysvědčení dvojku a jsem jedna z lepších ze třídy. Doučování dále doporučuji svým kamarádům a vzhledem k momentální náročné látce se tam ještě asi znovu objevím i s nimi. I když byl pro mě reparát odstrašující zkušeností, díky skvělému doučování jsem ho zvládla bez obtíží a moc mi to pomohlo i do dalšího ročníku.
Kristýna Pecková, 19 let, Česká zemědělská univerzita, 1. ročník
Rozhodně doporučuji!! S matikou máme na našem oboru docela velký problém. Hodně jsem se bála že nezvládnu zkoušku. Pak jsem se přihlásila na doučování, chodila jsem každý týden, začala se tomu pořádně věnovat a konečně jsem tomu i rozuměla. Dokonce mě to i bavilo. Zkoušku jsem o proti ostatním zvladla jak nic a patřila jsem i mezi nejlepší.
Eliška Issa, 30 let, OA Resslova
Na doučování jsem chodila před několika lety. Dnes už toho tolik nevypočítám, protože necvičím. Ale i po několika letech musím říct, že vzpomínám s vděčností. S vděčností za parádní pocit, že je možné pochopit. Díky Michalovi jsem matematiku přestala nenávidět a začala jsem jí obdivovat.
Tomáš Řezníček, 16 let, AG Štěpánská, 1.A - teď už 2.A
Přes prázdniny jsem se připravoval na reparát, který bych bez tohoto doučování sám nezvládl. Michal s Nelou umí perfektně vysvětlit látku i těm méně chápavým. Navíc mají kontrolovatelnou docházku a za každý termín, na který se nedostavíte, nebo odejdete dřív, než po 120 minutách, platíte poplatek. Už to mě samo o sobě motivovalo se na termíny dostavovat a přípravu neflákat. Příklady je možno vypracovávat i doma, avšak pokud poctivě pracujete na doučování, není to potřeba. Za dva měsíce jsem se naučil více, jak za celý rok. Jen díky Michalovi s Nelou jsem zvládl reparát hladce, bez jakýchkoliv problémů. Navíc nasbírám dobré známky i na začátku roku, protože ostatní jsou při prvních testech ještě myšlenkami jinde.
Lenka Zavadilová, 43 let, Danae
Letos maturuji, a z matematiky jdu na opravnou zkoušku, proto jsem hledala doučování přes prázdniny a našla jsem letní kurz Michala a Nely. Mohu vám jenom doporučit! Hned od samého začátku počítáte v učebně plné studentů různého věku a přitom vás nikdo neruší, každý má svůj počítač a vytištěné zadání na čem má pracovat, kdykoliv potřebuje poradit tak zavoláte Nelu nebo Michala a ti mu danou látku vysvětlí. Opravdu skvělí přístup a dva profíci, kteří takto učí již mnoho let.
Ema Ondráčková, 20 let, 2. ročník - FA ČVUT
S doučováním u Michala a Nely jsem byla naprosto spokojená! Velice jsem ocenila variabilitu rozvrhu, jelikož jsem byla během školního roku hodně zaneprázdněná. Všechna potřebná látka mi byla s upřímným zájmem srozumitelně vysvětlena a kdykoli jsem potřebovala s příklady pomoci, vždy byl Michal, nebo Nela po ruce. Také jsem uvítala přátelský přístup a příjemné prostředí, ve kterém se mi dobře pracovalo. Děkuji.
Daniel Reus, 18 let, SOŠ pro administrativu EU
Doučování doporučuji, skvěle mě připravilo na reparát. Styl výuky je netradiční a funguje velice dobře. Matiku jsem nikdy neměl v lásce, ale musím přiznat, že některé dny mě i ty hodiny bavily a těšil jsem se.
Matyáš Slavík, Masarykova střední škola chemická
Chodil jsem na doučování necelé dva měsíce a podařilo se mi pochopit vše co mi nešlo tímto děkuji za pomoc při přípravě na reparát.
Tereza Nováková, 20 let, Příprava k maturitě
Chodila jsem na doučování v srpnu 2014, abych se naučila na maturitu z matematiky. Popravdě od páté třídy jsem nesnášela geometrii a nebýt Michala Kočího nesnášela bych jí dodnes. Jeho styl doučování je takový, jaký jsem nikde jinde nezažila a neslyšela o něm. Nejdřív jsem byla skeptická ohledně výuky, že bych měla sobotu strávit 8 hodin počítáním v jedné místnosti, ale druhý týden v srpnu jsem se nachytala, jak překračuji svoje hranice a počítám 10 hodin. Dokonce jsem si dělala i cvičení doma přes počítač. Takhle by měly vypadat všechna doučování a nejen matematiky. Nikde jsem neviděla, že by se někdo sám jen za pomocí počítače (cvičení, videa apod) naučil tolik látek za měsíc. Za měsíc jsem se naučila více než za celé 4 roky na střední a několik let na základní škole. Doporučuji každému, kdo by chtěl matematice dát znovu šanci, jelikož se to vyplatí. A to k vám mluví člověk, který se vysmíval ve druhém ročníku všem, kdo chtěli maturovat z matematiky a sám z ní poté maturoval.
Jitka Smolová, 36 let, Obchodní akademie Resslova
Doučování jsem potřebovala k tomu, abych zvládla maturitu z matematiky. Střední školu jsem studovala dálkově při zaměstnání, z 20 vyučovacími hodinami za školní rok, takže mé znalosti byli úplně minimální. Díky naprosto dokonalému vyučovacímu systému jsme zvládla během pár měsíců probrat středoškolskou látku tak, abych ji "pochopila" a úspěšně maturitu zvládla. Nemusíte se učit nazpaměť žádné vzorečky, ale Michal s Nelou se to snaží vysvětlit tak, aby to studující pochopil. Oceňuji i to, že se můžete kdykoliv ve volné chvíli z domova připojit a dále pokračovat ve výuce. Individuální vyučovací plán, který je možno dle zbývajícího času upravit. Příjemné prostředí doučování spolu s kuchyňkou. Díky tomuto doučování jsem získala na matematiku jiný náhled a už to není nutné zlo. Každému doporučuji a až moji synové budou potřebovat doučování z matematiky, vím na koho se obrátit.
Lukáš Zumr, 16 let, SPŠ Stavební Josefa Gočára 1.B.
Celé doučování je výborně zorganizované a velice se mi líbilo technologické zařízení. Kvalitní a srozumitelná vysvětlovací forma látky ve videích, ale i osobní forma. Mohu jenom doporučit.
Christine Greinix, 15 let, ZŠ Londýnská, 9. ročník
Super vymakaný systém nejen pro studenty, ale i pro rodiče, studenti dostávají úkoly, které mohou délat i doma, systém rozpozná, jestli je dělali na doučování nebo doma. Kontrolovatelná docházka - dokud se student nepřihlásí na svůj účet, neotevřou se mu příklady. Bezkonkurenční cena!!!
Sarah Tošnerová, 20 let, FA ČVUT
S průběhem doučování jsem byla nadmíru spokojená. Program je skutečně připraven každému na míru a přestože doučování probíhá hromadně, je každému vyhrazen dostatek času. Při doučování se vždy začíná od úplných začátků a Michal s Nelou se snaží dostat k jádru problému, proč může mít žák teoreticky problém látce porozumět. Vřele toto doučování doporučuji!
Antonín Hybner, ČZU
Doučování je zábavné a efektivní. Podklady k výuce jsou perfektně zpracované a vyučující jsou na výuku výborně připraveni. Doporučuji.
Jan Starec, 16 let, Malostranské gymnázium (kvinta)
Vřele doporučuji! Díky Michalovi se mi značně zlepšily známky z matematiky. Moderní učebna s kuchyňkou. Za úspěch ve škole vděčím právě tomutu doučování.
Kristýna Liznerová, 2. ročník, OA Hovorčovická
Doučování rozhodně doporučuji. Každý student dělá inviduálně to, co potřebuje, učebna je skvěle vybavená a Michal s Nelou jsou sympaťáci :) S matikou jsem měla velké problémy a díky Michalovi a Nele jsem jí v pohodě zvládla.
Tomáš Ondřej, 22 let, Příprava na první ročník VŠ
Všem mohu toto doučování doporučit, je pravidelné, o víkendech a kousek téměř odkudkoliv. Nestane se, že by se nějaký příklad přeskočil anebo ho student nepochopil, všechno je vysvětleno i pro ty méně chápavé =)))
Eliška Formánková, ČZU, 5. ročník
S formou výuky jsem byla spokojená, líbil se mi nastavený systém, kdy student si může jet svojí rychlostí a záleží hlavně na něm, kolik energie a času chce do doučování vložit. Samozřejmě pro zvládnutí látky je dobré chodit co nejvíce.
Eva Kolafová, 20 let, Střední zdravotnická škola
Tohle doučování rozhodně doporučuji. Určitě jako plus beru moderní vybavení učebny, zpracované plány, příklady, otevírací doba a výše zminované. Ale jako největší plus beru samotné vysvětlování látek, kterým nerozumíte. Všechno se vysvětluje jasně, stručně a hlavně NE stylem- tenhle vzoreček prostě musíš nadřít a víc ti k tomu nepovím. Super je taky přátelský přístup obou lektorů. Na tomhle doučování jsem se naučila i látku, kterou jsem od prváku odmítala, že jí stejně nepochopím. Měla jsem už 3 doučování, ale žádný se ani zdaleka nepodobalo tomuto :).
Jan Fara, 20 let, ČVUT, fakulta elektrotechnická
Jsem student na ČVUT (obor informatika), studium si bez Michala a Neli už nedokážu představit. =) Mají suprový systém výuky a spoustu vzorových řešení i s postupem. Přednešená látka od vyučujících je vždy zřetelná a jasná. Dokonce pokud mají studenti mezery i v ostatních oborech (informatika / fyzika / elektronika ...) Michal vždy ochotně pomůže. ;)
Tobiáš Tatíček, Fakulta architektury, ČVUT
Rozhodně nejlepší doučování v Praze. Do detailu promyšlený, srozumitelný a výhodný systém výuky. Určitě doporučuji!
Milan Rýdl, 14 let, Zš Bítovska
Nejlepší doučování.Moderní technika i algoritmus učení.Mohu jen doporučit.
Martin Novotný, ČVUT FEL
Naprosto super doučování + Dá se dobře pokecat s vyučujícími ;)
Sabina Kudláčková, Střední průmyslová škola zeměměřická, 4. ročník
Skvělé a moderní doučování ! Systém doučování je perfektní. Látka je vysvětlována srozumitelně. Rozhodně doporučuji :)
Václav Nedvěd, Fakulta elektrotechnická, ZČU
Nejlepší doučování, chodil jsem k němu na SŠ/VŠ matematiku jedině doporučuji.
Patrick Richter, Gymnázium Postupická, 3. ročník
Skvělé doučování! Výrazně mi zlepšilo výsledky ve škole!
Otto Kos, ZŠ Gutova, 9. třída
Perfektní doučování, velmi mi to pomohlo, za což jsem rád. Výborné vyučovací metody i zařízení.
Terezie Vránová, 16 let, SOŠ pro administrativu EU
Kvalitní a moderní doučování ,které mě výborně připravilo na reparát. Doučila jsem se tam látky, kterým jsem nerozuměla už na zakl. škole. Pro mně to byla jasně nejlepší volba doučovaní.
Bára Bačuvčíková, OA Hovorčovická
Doučování určitě doporučuji. Je zavedeno systémem, který mi maximálně vyhovoval. Materiály byly kvalitně zpracovány. Každý, kdo někdy bojoval s matematikou, zde najde pochopení, a hlavně užitečné doučování.
Kraxner Pavel, Fakulta informatiky a managementu, UHK
Nejlepší systém výuky, co jsem viděl. K Michalovi by měly povinně docházet exkurze z pedagogické fakulty. Michal Kočí má úžasně vymyšlený a moderními technologiemi podpořený systém výuky, kdy po konzultaci, co se potřebujete naučit, dostanete učební plán, který se skládá z instrukcí jako "vypracuj cvičení číslo 200, pak si pusť video 15" apod. Systém je velmi efektivní, takže stále víte, co máte dělat, a Michala se ptáte jen v případě, že něčemu nerozumíte. Zároveň je postup učení rozdělen na ty nejmenší možné elementy, takže se Vám nestane, že najednou máte dělat něco, čemu vůbec nerozumíte. Látka se zkrátka ztěžuje krok po kroku a mezi kroky je jasná návaznost. Zároveň platíte max 190-250,- Kč (cca) týdně paušál, kdy se za ten týden můžete klidně zúčastnit 30 hodin doučování, takže je to v porovnání s jiným doučováním mnohem levnější. Já sám musím říci, že poprvé začínám chápat věci, které jsem si myslel, že nikdy chápat nebudu.

Přidat vlastní hodnocení

Příjmení:
Jméno:
Škola (, ročník):
Věk:
Recenze:
Antispam:3 + 2 =