×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

Online výuka

Kromě výuky u nás v učebně studentům nabízíme i možnost absolvovat lekce na dálku pomocí tzv. online výuky.
Online výuka je formou dálkové (distanční) výuky - umožňuje absolvovat libovolnou lekci bez osobní návštěvy učebny. Jde o plnohodnotnou alternativu běžné výuky. Dálkově umíme udělat výklad jakékoliv látky. Zvládneme pomoci i s příklady, které si student doma spočítal do sešitu. Na dálku se dají psát a opravovat i kontrolní testy. Díky našemu studijnímu systému má student na online lekci k dispozici i veškeré naše výukové materiály jako jsou výuková videa, zadání příkladů včetně výsledků a vzorových řešení, pracovní listy, obrázky, tabulky apod. K online výuce tedy není potřeba nic jiného než mít počítač s připojením k internetu a chytrý telefon. Přístup k tiskárně je výhodou, ale ne nutností. Webkamera není potřeba.

Jak to funguje

Výuka probíhá v předem objednaném čase. Online lekce se objednávají ve stejném rozvrhu jako běžné lekce v učebně. Komunikace s lektorem probíhá přes Skype. Lektor kromě slovního komentáře sdílí i pracovní plochu tabletu, na které předvádí příklady či komentuje nějaký problém. Výuka tedy vypadá jako výukové video s možností přímé komunikace s lektorem.
Pokud student potřebuje pomoc s příkladem, který spočítal sám do svého sešitu doma, stačí, když příklad vyfotí telefonem a pošle lektorovi. Lektor si obrázek otevře na sdílené obrazovce a dál s příkladem pracuje stejně, jako kdyby student seděl přímo vedle něho a on mu v sešitě ukazoval nebo psal. Tímto způsobem opravujeme také testy. Není třeba se bát, že by student díky formě lekce něčemu nerozuměl. Uvidí a uslyší vše, co by viděl či slyšel, když by lekci absolvoval v učebně..

Jak se přihlásit

Na online výuku se přihlásíte stejně jako na jakékoliv jiné doučování u nás. Forma lekce se vybírá až při objednávání konkrétní lekce v rozvrhu. Online lekce lze kombinovat s lekcemi v učebně v libovolném poměru.