×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

Doučování ve školním roce 2022/23

Individuální doučování matematiky pro ZŠ, SŠ a VŠ

Forma doučování: prezenčně u nás v učebně / online z domova.
Všem studentům od 8. třídy po vysokoškoláky nabízíme inviduální doučování matematiky. Dokážeme vás naučit jakoukoliv partii matematiky od základní školy až po nejnáročnější kapitoly vysokoškolské matematiky.
Naše lekce jsou přísně individuální, výuku přizpůsobujeme na míru každému studentovi a jeho konkrétní zkoušce.
Výuku zajišťujeme my osobně - tým čtyřech profesionálních lektorů, nejsme agentura. Můžeme vám tedy garantovat vysokou odbornou a pedagogickou úroveň.
K výuce matematiky využíváme vlastní metodu, která zaručuje, že matematice skutečně porozumíte. Naše metoda také pokrývá všechny oblasti studia - kromě výkladu řešíme i procvičování a opakovaní. Pro dosažení vašeho studijního cíle tedy nemusíte doma dělat vůbec nic, vše potřebné spolu uděláme na lekcích.
Cena doučování pokrývá kromě samotných lekcí i sestavení individuálního studijního plánu, veškeré potřebné studijní materiály a i další benefity, které jinde nenajdete - jako je maximálně flexibilní online rozvrh pro pohodlné objednávání a rušení lekcí, možnost zdarma zůstávat na lekcích libovolně dlouho nebo například možnost využívat všechny naše materiály i z domova.
Termín:učíme každý týden od 12. 9. 2022 do 16. 6. 2023, zapsat je se možné na libovolně dlouhou dobuCena:200 Kč zápisné + týdenní paušál dle délky a zvolené varianty doučování (viz ceník)

Přihlásit seVíce informací