×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

Individuální přípravný kurz na přijímací zkoušky na SŠ z matematiky

Cíle kurzu:Probrání a procvičení učiva obsaženého v CERMAT přijímacích testech.
Nácvik přijímacích testů včetně vyplňování záznamových archů.
Začátek kurzu:kterýkoliv týden od 9. 9. do 21. 10. 2024 (čím dříve, tím lépe)
Konec kurzu:13. 4. 2025 (předpokládaný týden přijímacích zkoušek)
Forma:Individuální kurz (každého studenta učíme zvlášť)
Počet lekcí:29 týdnů × 2 lekce × 120 minut = 116 hodin výuky,
v případě zájmu či potřeby může student bezplatně přijít na více než dvě lekce v týdnu
Termíny lekcí:dle vlastního výběru od pondělí do čtvrtka od 13:00 do 21:00,
za příplatek lze mít i páteční nebo nedělní termíny
Místo výuky:prezenčně u nás v učebně / za příplatek online z domova
Zahájení:ideálně informativní schůzkou v pondělí 9. 9., úterý 10. 9., nebo ve středu 11. 9. 2024, ale je možné se přihlásit i později; poslední informativní schůzka je v pondělí 21. 10. 2024
Cena:8 × 2880 Kč (osm měsíčních plateb od září do dubna při zahájení od 9. 9. do 23. 9.) nebo
7 × 3290 Kč (sedm měsíčních plateb od října do dubna při zahájení od 30. 9. do 21. 10.)
Cena zahrnuje:vstupní testy, sestavení osobního výukového plánu, individuální výklad látky, průběžné testy, zkušební testy
Příplatkové služby:za příplatek 490 Kč měsíčně lze mít i páteční nebo nedělní termíny a současně libovolné lekce absolvovat online z domova
Bonusy a výhody:
Pokud studentovi matematika příliš nejde nebo má strach, že nestihne všechno probrat, tak může chodit i častěji než dvakrát týdně. Za tyto lekce navíc se nic nedoplácí a lze jich mít libovolné množství.
Pro úspěšné absolvování kurzu není vyžadována žádná domácí práce. Student se učí i si procvičuje s námi na lekcích. Stačí jen dostatečně chodit.
Není potřeba si shánět a trénova CERMAT testy z minulých let. Všechny tyto testy budeme dělat na lekcích.
Student dostane praktické rady, jak testy počítat a jak vyplňovat záznamové archy.
Pokud se student do 14 dnů od zahájení kurzu rozhodne, že mu výuka u nás nevyhovuje, tak může podat výpověď a zaplacená platba mu bude na žádost vrácena v plné výši včetně zápisného.
Přihlásit se
Zpět
Nabízíme vám pečlivě připravený individuální kurz, na kterém se studentem postupně a systematicky probereme jednotlivé kapitoly, ze kterých jsou vybírány příklady do jednotné přijímací zkoušky z matematiky na SŠ. V průběhu kurzu budeme nejen vykládat a procvičovat, ale i průběžně testovat a doplňovat studentovy znalosti. Na konci kurzu s ním natrénujeme psaní skutečných přijímačkových testů. Kurz je tedy komplexní přípravou na test, není potřeba nějakou část studia řešit doma nebo jinde.
Kurz má dlouhodobý efekt. Nejenom že se student připraví na přijímací zkoušky, ale zároveň si vybuduje pevné základy pro studium matematiky na střední škole.

Výuka je individuální, každého studenta učíme zvlášť, výklad se přizpůsobuje studentovým aktuálním znalostem a jeho tempu práce.

Na první lekci si student napíše vstupní test. Účelem vstupního testu je zjistit studentovy aktuální znalosti. Podle nich mu sestavíme individuální výukový plán tak, aby vycházel z toho, co už zná a umí a aby se tyto znalosti dále rozšiřovaly až k cílovému učivu.
Výuka probíhá jako přirozený mix výkladu, dialogu, počítání a samostatné práce a je strukturovaná podle zásad naší vlastní metodiky. Na lekcích se kromě výkladu a počítání také píší průběžné testy. Tyto testy ověřují, že student probíranému učivu porozuměl a že tedy zvládne samostatně příklady řešit. Pokud student testem neprojde, tak se k látce vracíme a cvičíme ji tak dlouho, dokud ji student příklady nezvládne i bez lektorovy pomoci. Tento přístup vylučuje možnost, že by se student v látce ztratil a přestal jí rozumět.
Obsah kurzu je rozdělen do 15 okruhů, kterým vždy odpovídá jeden typ úlohy v přijímačkových testech. Jakmile je okruh probraný, tak si student vyzkouší spočítat všechny úlohy daného typu ze všech testů zveřejněných CERMATem v minulých letech. Tím se student ujistí, že by cílové úlohy zvládl a současně tím cvičí na testy, i když ještě nemá probranou všechnu látku. Témata probíráme v takovém pořadí, aby byl student nejdříve připravený na úlohy, u kterých je pravděpodobnější, že je zvládne. Teprve později řešíme úlohy, se kterými mají problém i ti nejnadanější studenti. Díky tomuto řazení by měl student dosáhnout maxima bodového zisku u ostrých testů, protože se mu nestane, že ztratí body na úlohách, které spočítá většina ostatních, ale on ne, protože je pro jejich zdánlivou jednoduchost nepovažoval za důležité k procvičování.
Po probrání všech okruhů začíná student psát celé zkušební testy. V této fázi také trenujeme i vyplňování záznamových archů a radíme s optimální strategií.

Termíny lekcí

Jednotlivé lekce se objednávají v online rozvrhu. Termíny mohou být pořád ve stejný den a čas, nebo se mohou volit pro každý týden zvlášť. V ceně je libovolný počet lekcí od pondělí do čtvrtka v časech od 13:00 do 21:00. Harmonogram výuky je stanoven pro průměrného studenta při docházce dvě lekce týdně. Pokud je student pomalejší nebo mu nějaká látka nejde a přesto by chtěl vše stihnout probrat, tak je možné bezplatně počet lekcí v týdnu navýšit nebo lekce prodloužit. Nic se tedy neplatí za to, že by celkový počet lekcí byl větší než 58.
Za příplatek 490 Kč měsíčně lze vybírat termíny lekcí i v pátek a neděli a současně mít i možnost v případě potřeby či zájmu absolvovat lekce online z domova.

Zahájení

Kurz se zahajuje tzv. informativní schůzkou. Na této schůzce představíme naši výukovou metodu a systém a naučíme studenta pracovat s rozvrhem a materiály. Délka schůzky je 2.5 hodiny.
Informativní schůzky jsou každé pondělí od 19:30. Termín se vybírá v přihlášce. Čím dříve má student inf. schůzku, tím lépe (stihne více lekcí).

Platba

Kurz se platí jednou měsíčně v hotovosti v učebně nebo převodem na účet. Každý měsíc se platí stejná částka. Podle toho, zda se výuka zahájí v září nebo až v říjnu, tak proběhne osm či sedm měsíčních plateb. Stejná částka se platí ve všech měsících včetně září a dubna, ačkoliv je v těchto měsících méně lekcí. To už je započteno v ceně kurzu a díky tomu je každá měsíční platba o něco nižší než by byla, kdyby se první a poslední měsíc počítal poměrnou částí.
Prvních 14 dní výuky slouží jako zkušebních. Pokud se student během této doby rozhodne, že k nám nechce chodit, tak je možné podat výpověď a doučování ukončit. Veškeré platby pak budou vráceny.

Online výuka

Běžně výuka probíhá u nás v učebně v Bělehradské ulici. Za příplatek 490 Kč měsíčně nabízíme i možnost absolvovat libovolný počet lekcí na dálku přes internet (v ceně příplatku je navíc i možnost mít lekce v pátek a v neděli).
Lekce probíhají stejným způsobem jako v učebně, ale jsou realizované přes náš studijní systém a Skype. Vybavení, které je pro online výuku potřeba, je počítač s internetem, sluchátka s mikrofonem a chytrý telefon na focení sešitu a testů. Webkamera není potřeba. Velmi vhodné je mít tiskárnu, zvláště pokud by mělo doučování probíhat po celou dobu jen na dálku. Pro online výuku doporučujeme stolní počítač, notebook nebo tablet s větší úhlopříčkou displeje. Smarthpone není vhodný kvůli malé velikosti obrazovky.
Lekce probíhají v předem stanovenou dobu a objednávají se stejně jako běžné lekce v rozvrhu. Na začátku hodiny se student spojí s lektorem, a ten pak lekci vede stejně jako by byla v učebně. Všechny potřebné materiály k výuce jako jsou zadání příkladů, výsledky, vzorová řešení, tabulky, videa apod., jsou doma přístupné v našem studijním systému. Při výkladu lektor sdílí jednu ze svých obrazovek, na kterou píše pomocí speciálního pera. Student tedy nejen slyší lektorův komentář, ale i vidí to, co by mu lektor v učebně psal do sešitu nebo ukazoval na monitoru.
Student si do mobilu nainstaluje aplikaci pomocí níž může fotit a sdílet sešit, pracovní listy a testy. Lektor může tyto fotky otevřít na sdíleném monitoru a libovolně do nich psát. Díky tomu může společně se studentem např. opravovat a komentovat příklady, jako kdyby spolu seděli vedle sebe.
Online výuka se hodí zvláště v situaci, kdy by bylo příliš složité dojíždět k nám do učebny. Na druhou stranu není pro každého, protože ne každý student je schopen soustředěné práce doma, v prostředí plném možných rozptýlení. Výhodou docházky do učebny je mimo jiné i stimulující atmosféra, které motivuje k práci. Většina studentů je v učebně efektivnější, než kdyby měli výuku z domova.
To, zda lekci bude student chtít absolvovat v učebně nebo z domova, se vybírá pro každou lekci zvlášť přímo v rozvrhu, obě metody lze libovolně kombinovat.

Přihláška

Zahájení kurzu:
Termín informativní schůzky:
Chodit na jednotlivé lekce je možné ihned od následujícího dne.
Termíny výukových lekcí si studenti objednávají dle vlastního výběru až po absolvování informativní schůzky.
Na schůzku může přijít student sám nebo s rodičem. Představíme náš výukový systém a naučíme studenta pracovat s rozvrhem a materiály. Délka schůzky je 2,5 hodiny.
Informativní schůzka absolvovaná v učebně je bezplatná. Pokud se na jejím konci rozhodnete k nám začít chodit, tak zaplatíte v hotovosti zálohu 300 Kč na první měsíční platbu.
Absolventi: Pokud jste už k nám chodili, tak nás kontaktujte a zahájení bude možné bez informativní schůzky.

Student

Studium v Mathpointu:
Jméno studenta:*
Příjmení studenta:*
Datum narození:*
Kontaktní osoba:*
Mobil:*   Pouze pro případ nepředvídatelné situace.
Mail:*   Na tento mail Vám přijde potvrzení přihlášky.

Současná škola:*
Poznámka:
Přečetl(a) jsem si dokumenta souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovávány ve výše popsaném rozsahu.

Přihlašovací údaje

Zde si zvolte uživatelské jméno a heslo, pod kterými budete přistupovat do rozvrhu a k materiálům.
Uživatelské jméno:*
Heslo:*
Heslo znovu:*