×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.


Prázdniny 2024Školní rok 2024/25

Individuální doučování matematiky pro ZŠ, SŠ a VŠ

Všem studentům od 8. třídy po vysokoškoláky nabízíme inviduální doučování matematiky. Dokážeme vás naučit jakoukoliv partii matematiky od základní školy až po nejnáročnější kapitoly vysokoškolské matematiky.
Naše lekce jsou individuální, každého studenta učíme samostatně, výuku přizpůsobujeme na míru každému studentovi dle jeho současných znalostí a dovedností.
Výuku zajišťujeme my osobně - tým pěti profesionálních lektorů, nejsme agentura. Můžeme vám tedy garantovat vysokou odbornou a pedagogickou úroveň.
K výuce matematiky využíváme vlastní metodu, která zaručuje, že matematice skutečně porozumíte. Naše metoda také pokrývá všechny oblasti studia - kromě výkladu řešíme i procvičování a opakovaní. Pro dosažení vašeho studijního cíle tedy nemusíte doma dělat vůbec nic, vše potřebné spolu uděláme na lekcích.
Cena doučování pokrývá kromě samotných lekcí i sestavení individuálního studijního plánu, veškeré potřebné studijní materiály a i další benefity, které jinde nenajdete - jako je maximálně flexibilní online rozvrh pro pohodlné objednávání a rušení lekcí, možnost zdarma zůstávat na lekcích libovolně dlouho nebo například možnost využívat všechny naše materiály i z domova.
Způsob výuky:
každého studenta učíme zvlášť
Místo výuky:
prezenčně u nás v učebně / online z domova (lze i kombinovat)
Termín:
učíme každý týden od 9. 9. 2024 do 13. 6. 2025, zapsat se je možné na libovolně dlouhou dobu
Cena:
200 Kč zápisné + týdenní paušál od 527 Kč/týden dle zvolené varianty doučování (viz ceník)

Přihlásit seVíce informací

Individuální přípravný kurz na přijímací zkoušky na SŠ z matematiky

Pro žáky 9. tříd základní školy nabízíme individuální kurz matematiky zaměřený výhradně na přípravu k jednotné přijímací zkoušce na SŠ. Obsah kurzu je zvolen na základě skutečného obsahu přijímacích testů a podle specifikace požadavků CERMATu.
Kurz je individuální. To znamená, že každého studenta učíme zvlášť, výklad uzpůsobujeme jeho aktuálním znalostem a tempu práce. Student se tak nemusí přizpůsobovat žádné skupině a může strávit na každém tématu tolik času, kolik sám potřebuje. Pokud by student nestíhal probírat, může bezplatně přijít na lekce navíc.
Lekce probíhají 2 x týdně a trvají 120 minut, časy jednotlivých lekcí se si student volí sám v online rozvrhu. Na lekcích se látka nejen vysvětluje, ale i procvičuje a píší se z ní kontrolní testy. Náš způsob výuky skutečně studenta učí, takže nemusí dělat žádné domácí úkoly, ani se jakkoliv připravovat doma. Stačí pouze pracovat na jednotlivých lekcích.
Součástí kurzu je i propočítání všech testů z minulých let a nácvik vyplňování záznamových archů.
Způsob výuky:
každého studenta učíme zvlášť
Místo výuky:
prezenčně u nás v učebně / online z domova (lze i kombinovat)
Začátek kurzu:
kdykoliv v průběhu 9. 9. - 21. 10. 2024
Termín kurzu:
9. 9. 2024 - 13. 4. 2025
Počet lekcí:
58 lekcí × 120 minut
Rozvrh:
2 x 120 minut týdně v den a čas dle vlastního výběru
Cena:
8 x 2 880 Kč
Přihlásit se
Více informací

Individuální přípravný kurz na státní maturitu z matematiky

Maturantům nabízíme speciální individuální kurz zaměřený na přípravu ke státní maturitě z matematiky. Obsah kurzu byl pečlivě sestaven tak, aby pokrýval všechna témata podle katalogu požadavků CERMATu a na základě skutečného obsahu testů v minulých letech.
Kurz je individuální. Každého studenta učíme zvlášť, výklad přizpůsobujeme jeho aktuálním znalostem a tempu práce.
Kapitoly kurzu jsou řazené tak, aby se nejdříve probíraly ty úlohy, které jsou jednodušší a vyskytují se v každém testu, a až poté ty, které jsou pro studenty obecně problematické, anebo ty, které se v konkrétním maturitním testu ani nemusí vyskytnout. Důležitost jednotlivých typů příkladů jsme posuzovali podle jejich četnosti v ostrých testech z minulých let.
Kurz není jen přednášková série, jde o komplexní přípravu, která pokrývá všechny tři složky, které by výuka měla zahrnovat - výklad, procvičení a ověření znalostí. Pokud při ověřování zjistíme, že příklady nebyly zcela pochopeny, vysvětlíme si je znovu. Tento přístup vylučuje situaci, že by vám učivo uteklo a začali byste se ztrácet, a předchází i tomu, že bychom sice vše probrali, ale vy si pak nevzpomněli, jak se dělali příklady ze začátku kurzu. Čas, který zbude po probrání všech kapitol věnujeme nácviku testů z minulých let.
Lekce probíhají 2 x týdně a trvají 120 minut, časy jednotlivých lekcí se si student volí sám v online rozvrhu. V případě zájmu či potřeby je možné chodit i častěji než dvě lekce týdně aniž by se cokoliv doplácelo.
Způsob výuky:
každého studenta učíme zvlášť
Místo výuky:
prezenčně u nás v učebně / online z domova (lze i kombinovat)
Začátek kurzu:
kdykoliv v průběhu 9. 9. - 21. 10. 2024
Termín kurzu:
9. 9. 2024 - 4. 5. 2025
Počet lekcí:
64 lekcí × 120 minut
Rozvrh:
2 x 120 minut týdně v den a čas dle vlastního výběru
Cena:
9 x 2 880 Kč
Přihlásit se
Více informací