×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

Příprava k zápočtu či zkoušce

I přes prázdniny připravujeme vysokoškolské studenty k zářijovým termínům zkoušek z matematických předmětů nebo na matematiku v nadcházejícím zimním semestru.

Je možné si vybrat (téměř) jakékoliv učivo vysokoškolského matematického předmětu. Během školního roku obyčejně učíme studenty ze všech pražských vysokých škol a učivo všech běžných matematických předmětů. Nejprve doháníme ty partie matematiky, které jsou nutné k výkladu látky obsažené ve zkoušce, pak probíráme po jednotlivých tématech a s koncem prázdnin procvičujeme příklady na přeskáčku. Také si vyzkoušíte několik originálních zápočtových nebo zkouškových testů.

Hlavní přednosti doučování u nás:

  • Doučování je individuální. Každý student má svůj vlastní výukový plán.
  • Běžně učíme matematiku studenty z ČVUTu, ČZU, VŠCHT, VŠE, UK a také ze soukromých vysokých škol či dálkaře z jiných měst. S výukou vysokoškolské matematiky máme dlouholeté zkušenosti. Většinu předmětů učíme opakovaně každý rok.
  • Nabízíme několik variant doučování, které se liší množstvím hodin a termíny jednotlivých lekcí. Máme varianty pro studenty, kteří mohou chodit několikrát týdně, pro pracující, kteří mohou přijít jen o víkendu i pro studenty, kteří mohou chodit jen po určitou část prázdnin.
  • Učíte se přímo na hodině. Naše výuka není ve stylu přednášek a cvičení, na které jste zvyklí ze školy. Vše co se vysvětlí se ihned procvičuje. Teprve po zvládnutí úloh se pokračuje dál. Nemusíte se tedy bát, že byste v určité fázi přestali rozumět a dále se už nechytali.
  • Náše varianty doučování obsahují velké množství hodin a tak by se příprava měla zvládnout s minimální prací doma. Pokud přeci jen budete muset doma pracovat, tak půjde vesměs o úlohy, ke kterým je potřeba jen sednout a spočítat je. Zadáme Vám na doma jen takové úlohy, které bude ve Vašich silách zvládnout, aniž byste museli listovat ve skriptech či hledat na internetu.
  • Nepožadujeme žádné středoškolské znalosti. Konkrétní partie středoškolské matematiky potřebné ke zvládnutí Vaší zkoušky s Vámi zopakujeme nebo Vás je nově naučíme.
  • Nepotřebujete žádná skripta či sbírky úloh. Všechny potřebné materiály pro Vás seženeme nebo vyrobíme.
  • Máme obsáhlou sbírku zápočtových a zkouškových písemek. Ty sbíráme od jednotlivých studentů, třídíme je a předřešujeme. V závěru každého doučování je pak se studenty procvičujeme. Písemky nám můžete přinést i Vy sami. Pokud nebudeme mít písemky pro Váš předmět, tak se je pokusíme sehnat.

Doporučené varianty doučování ke zkoušce: .
Nejlepší volba: .