×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

Platba doučování ve splátkách

Běžně se doučování včetně zápisného platí v hotovosti při zahájení na informativní schůzce. Většinu našich doučování je možné ale zaplatit i ve dvou nebo třech splátkách.

Splátková kalkulačka

Typ doučování:
Termín:
Informativní schůzka:
Způsob platby:
Výpočet ceny:
Zápisné:0 Kč
Cena doučování:9500 Kč
Poplatek za odklad platby:300 Kč
Celkem:9800 Kč
Rozpis plateb:
Platba ve třech splátkách
Datum platbyZpůsob platbyČástka
9. 7. 2023hotově* nebo předem převodem na účet**3280 Kč
do 31.8. 2022hotově nebo na účet3260 Kč
do 30.9. 2022hotově nebo na účet3260 Kč

*) Platba v hotovosti proběhne na konci informativní schůzky. Platba kartou není možná.

**) V případě zvolení platby převodem je třeba uhradit částku na náš účet do 2 dnů od odeslání přihlášky. Pokud je informativní schůzka dříve jak za dva dny, tak je třeba platbu provést obratem nebo nás kontaktovat. Platební údaje přijdou v potvrzovacím mailu přihlášky.

Způsob výpočtu splátek

Platba v jedné splátce: doučování se zaplatí v hotovosti přímo na informativní schůzce. Výše platby je součtem zápisného a ceny doučování.
Platba ve dvou splátkách: k ceně doučování a zápisnému se připočte poplatek 200 Kč za platbu ve splátkách. Vypočtená částka se rozdělí na půl a první část se zaplatí v hotovosti na informativní schůzce. Druhou část pak stačí zaplatit hotově na doučování nebo poslat na účet do konce srpna.
Platba ve třech splátkách: k ceně doučování a zápisnému se připočte poplatek 300 Kč za platbu ve splátkách. Vzniklá částka se rozdělí na tři a zaokrouhlí se na desetikoruny dolů. Vypočtená částka slouží jako výše druhé a třetí splátky. První splátku dopočítáme tak, aby v součtu s druhou a třetí dávala celkovou platbu za doučování. První část se zaplatí na informativní schůzce. Druhou část stačí zaplatit do konce srpna a třetí do konce září.