×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

Platba doučování ve splátkách

Běžně se doučování včetně zápisného platí v hotovosti při zahájení na informativní schůzce. Všechna naše doučování je možné ale zaplatit i ve dvou nebo třech splátkách.

Splátková kalkulačka

Varianta:
Informativní schůzka:
Způsob platby :
Výpočet ceny:
Zápisné:0 Kč
Cena doučování:5400 Kč
Poplatek za odklad platby:300 Kč
Celkem:5700 Kč
Rozpis plateb:
Platba ve třech splátkách
29.6. 20191900 Kč
do 31.8. 20191900 Kč
do 30.9. 20191900 Kč

Záruka vrácení peněz

Pokud se přihlásíte na variantu doučování "A" až "F", tak dáváme týdenní záruku na vrácení peněz. To znamená, že pokud byste se do týdne od prvního doučování rozhodli, že nebudete dál chodit, tak Vám vrátíme celou platbu za doučování včetně zápisného.

Způsob výpočtu splátek

Platba ihned na informativní schůzce: doučování se zaplatí v hotovosti přímo na informativní schůzce. Výše platby je součtem zápisného a ceny doučování.
Platba s týdenním odkladem: k ceně doučování a zápisnému se navíc připočte poplatek 100 Kč za odklad platby. Na informativní schůzce pak nemusíte platit nic a do týdne zaplatíte hotově nebo pošlete na účet celou platbu.
Platba ve dvou splátkách: k ceně doučování a zápisnému se připočte poplatek 200 Kč za platbu ve splátkách. Vypočtená částka se rozdělí na půl a první část se zaplatí v hotovosti na informativní schůzce. Druhou část pak stačí zaplatit hotově na doučování nebo poslat na účet do konce srpna.
Platba ve třech splátkách: k ceně doučování a zápisnému se připočte poplatek 300 Kč za platbu ve splátkách. Vzniklá částka se rozdělí na tři a zaokrouhlí se na desetikoruny dolů. Vypočtená částka slouží jako výše druhé a třetí splátky. První splátku dopočítáme tak, aby v součtu s druhou a třetí dávala celkovou platbu za doučování. První část se zaplatí na informativní schůzce. Druhou část stačí zaplatit do konce srpna a třetí do konce září.