×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

Individuální přípravný kurz na státní maturitu z matematiky - ŠR 2021/22

Cíle kurzu:Výklad a procvičení učiva obsaženého ve státní maturitě z matematiky.
Nácvik zkušebních maturitních testů.
Začátek kurzu:kterýkoliv týden od 6. 9. 2021 do 25. 10. 2021
Konec kurzu:15. 5. 2022 (předpokládaný týden jarního termínu maturit)
Zahájení:ideálně informativní schůzkou od pondělí 6. 9. do středy 8. 9. 2021, ale je možné se přihlásit i později; poslední informativní schůzka je v pondělí 25. 10. 2021
Počet lekcí:34 týdnů × 2 lekce × 120 minut = 136 hodin výuky
Termíny lekcí:dle vlastního výběru od pondělí do čtvrtka od 13:00 do 21:00,
za příplatek 390 Kč/měsíc lze mít i nedělní termíny
Forma:Individuální kurz (každého studenta učíme zvlášť)
Cena:9 × 2180 Kč (devět měsíčních plateb při zahájení od 6. 9. do 27. 9.) nebo
8 × 2460 Kč (osm měsíčních plateb při zahájení od 4. 10. do 25. 10.)
Cena zahrnuje:zjištění vstupních znalostí, sestavení osobního výukového plánu, individuální výklad látky, průběžné testy, maturitní testy
Bonusy:V případě zájmu či potřeby může student v týdnu bezplatně přijít na více než dvě lekce.
Pro úspěšné absolvování kurzu není vyžadována žádná domácí práce.
Záruka vrácení peněz:Pokud se student do 14 dnů od zahájení kurzu rozhodne, že mu výuka u nás nevyhovuje, tak může kurz ukončit a zaplacená platba mu bude vrácena v plné výši včetně zápisného.
Přihlásit se
Zpět
Nabízíme individuální kurz sestavený tak, aby vám zajistil komplexní a důkladnou přípravu ke státní maturitě z matematiky. V průběhu kurzu s vámi postupně a systematicky probereme jednotlivé kapitoly, ze kterých CERMAT sestavuje své maturitní testy. V průběhu kurzu budeme nejen vykládat a procvičovat, ale i průběžně testovat a doplňovat vaše znalosti tak, aby bylo zajištěno, že budete skutečně samostatně ovládat všechny probrané typy příkladů. Ke konci kurzu s vámi natrénujeme psaní skutečných maturitních testů. Kurz je tedy komplexní přípravou na test, není potřeba nějakou část studia řešit doma.

Výuka je individuální, každého studenta učíme zvlášť, výklad se přizpůsobuje aktuálním znalostem a tempu studenta.

Na první lekci se píše vstupní test, jehož účelem je zjistit vaše aktuální znalosti. Podle nich vám bude sestaven individuální výukový plán tak, aby vycházel z toho, co znáte a umíte a aby se tyto znalosti dále rozšiřovaly až k cílové látce. Ve vašem plánu samozřejmě zohledníme i důležitost a náročnost jednotlivých kapitol, aby v případě, že nestihneme probrat vše, bylo zaručeno, že se určitě probraly příklady, které jsou jednoduché a vyskytují se v každém testu a až případně poté se probíraly kapitoly náročnější nebo ne tak frekventované.

Výuka probíhá jako přirozený mix výkladu, dialogu, počítání a samostatné práce a je strukturovaná podle zásad naší vlastní metodiky. Na lekcích se kromě výkladu a počítání také píší průběžné testy. Tyto testy ověřují, že jste probíranému učivu opravdu porozuměli a že zvládnete příklady řešit i samostatně bez pomoci lektora. Pokud by se při testech zjistilo, že vám ve výkladu něco uteklo, nebo že byste potřebovali látku víc procvičit, plán výuky tomu přizpůsobíme. Tento přístup zaručuje, že se nemůže stát, že byste se v látce začali ztrácet a přestali výkladu rozumět.
Protože příprava k maturitě trvá několik měsíců, musíme také řešit problém zapomínání. K tomuto účelu slouží opakovací testy, které student píše v průběhu celého kurzu tak, aby se periodicky vracel k již probrané látce a udržoval si ji v paměti.
Po probrání kapitol podle katalogu požadavků budeme trénovat na originálních maturitních testech z minulých let. Pokud bychom zjistili, že ve zbývajícím čase není možné probrat všechny kapitoly, testy budeme cvičit stejně.

Termíny lekcí

Jednotlivé lekce se objednávají v online rozvrhu. V ceně je libovolný počet lekcí od pondělí do čtvrtka v časech od 13:30 do 21:00. Harmonogram výuky je stanoven pro průměrného studenta při docházce dvě lekce týdně. Pokud je student pomalejší nebo mu nějaká látka nejde a přesto by chtěl vše stihnout probrat, tak je možné počet lekcí v týdnu bezplatně navýšit nebo lekce prodloužit. Za příplatek 100 Kč týdně lze rozšířit možnost chodit na lekce i v pátek a v neděli.

Zahájení

Kurz se zahajuje tzv. informativní schůzkou. Na této schůzce představíme náš výukový systém a naučíme studenta pracovat s rozvrhem a materiály. Délka schůzky je 2.5 hodiny.
Informativní schůzku by měl student ideálně absolvovat v pondělí 6. 9., úterý 7. 9. nebo středu 8. 9. 2021 (časy jsou na výběr v přihlášce). Tyto informativní schůzky jsou bezplatné.
Přihlásit se je možné i po začátku kurzu na pozdější informativní schůzku, které se konají vždy v pondělí od 19:30 a jsou zpoplatněny zápisným 200 Kč. V případě pozdního zápisu je ale potřeba počítat s intenzivnější docházkou, aby student dohnal zameškané týdny.

Online výuka

Běžně výuka probíhá u nás v učebně v Bělehradské ulici. Bezplatně nabízíme i možnost absolvovat libovolnou lekci na dálku přes internet. Lekce probíhá stejným způsobem jako v učebně, ale je realizovaná přes Skype. Jediné vybavení, které student potřebuje, je počítač s internetem a sluchátka s mikrofonem. Webkamera není potřeba.
Lekce probíhají v předem stanovenou dobu, objednávají se stejně jako běžné lekce v rozvrhu. Na začátku hodiny se student spojí s lektorem. Lektoři sdílí své obrazovky a díky tabletům na nich mohou psát. Student tedy jednak uslyší komentář, ale i uvidí to, co bychom mu v učebně psali do sešitu nebo ukazovali na monitoru. Díky studijnímu systému, který je z domova přístupný, nebude ochuzen ani o testy. Test doma napíše stejně jako v učebně, vyfotí ho mobilem a pošle nám ho a lektor ho s ním hned opraví. Výuka přes internet je tedy plnohodnotnou alternativou pro studenty, pro které by bylo příliš složité dojiždět k nám do učebny.
To, zda lekci student chce mít v učebně nebo z domova se vybírá pro každou lekci zvlášť přímo v rozvrhu, obě metody lze libovolně kombinovat.

Platba

Kurz se platí jednou měsíčně v hotovosti v učebně nebo převodem na účet. Každý měsíc se platí stejná částka. Podle toho, zda se výuka zahájí v září nebo až v říjnu, tak proběhne devět, resp. osm měsíčních plateb. První měsíc je třeba zaplatit do 14 dnů od absolvování inf. schůzky. Prvních 14 dní výuky slouží jako zkušebních. Pokud se student během této doby rozhodne, že k nám nechce chodit, tak je možné doučování ukončit a veškeré platby budou vráceny.

Přihláška

Zahájení kurzu:
Termín informativní schůzky:
Jedná se pouze o organizační setkání. Termíny výukových lekcí si studenti objednávají dle vlastního výběru až po absolvování informativní schůzky.
Chodit na jednotlivé lekce je možné ihned od následujícího dne.
Na schůzku může přijít student sám nebo s rodičem. Představíme náš výukový systém a naučíme studenta pracovat s rozvrhem a materiály. Délka schůzky je 2,5 hodiny.

Student

Studium v Mathpointu:
Jméno studenta:*
Příjmení studenta:*
Datum narození:*
Kontaktní osoba:*
Mobil:*   Pouze pro případ nepředvídatelné situace.
Mail:*   Na tento mail Vám přijde potvrzení přihlášky.

Současná škola:*
Poznámka:
Přečetl(a) jsem si dokumenta souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovávány ve výše popsaném rozsahu.

Přihlašovací údaje

Zde si zvolte uživatelské jméno a heslo, pod kterými budete přistupovat do rozvrhu a k materiálům.
Uživatelské jméno:*
Heslo:*
Heslo znovu:*