×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

×

Otočte prosím své zařízení na šířku

Příprava na nový školní rok během letních prázdnin 2019

Na tuto variantu se již není možné hlásit.

Popis doučování

Doučování je určené studentům, kteří si chtějí před začátkem nového školního roku zopakovat a prohloubit znalosti nebo začít probírat látku, která je čeká v prvních týdnech školy.

Doučování se skládá z 18 dvouhodinových lekcí, na které se chodí v průběhu celých prázdnin. Student si termíny jednotlivých lekcí vybírá od úterý do pátku v časech od 9:00, 11:15 nebo 13:00. Ideálně by si měl udělat rozvrh tak, aby měl dvě lekce týdně (prázdniny mají celkem 9 týdnů). Není ale problém např. kvůli dovolené si některé lekce přesunout. Přesný seznam dní, ve které je možné lekce objednávat najdete v kalendáři lekcí.
Výuka probíhá v naší učebně na adrese Vinohradská 166, Praha 3 (viz kontakty).

Výuka je individuální. Každému se věnujeme zvlášt, nevytváříme žádné studijní skupiny a to ani pro studenty se stejnou látkou. Při výkladu a řazení učiva zohledňujeme studentovy schopnosti, dosavadní znalosti, rozsah a požadavky zkoušky, na kterou se připravuje. Nepředpokládáme žádné předchozí znalosti, studenta doučíme vše, co je potřeba k zvládnutí vybrané látky.

Zahájení doučování

Na doučování se přihlásíte vyplněním přihlášky.

V přihlášce se vybírá termín tzv. informativní schůzky, kterou se doučování zahajuje a na které se se studentem domluví organizace výuky, doučovaná látka, vyřídí se platba, apod.
První informativní schůzka se koná v sobotu 29.6., a je bezplatná. Další schůzky se konají v průběhu celých prázdnin a platí se na nich zápisné 200 Kč. Poslední schůzka, na které je možné se zapsat je v neděli 18.8.
Na informativní schůzku může se studentem přijít i rodič, popř. jiný doprovod. Není ale možné, aby přišel pouze rodič bez studenta.

Platba doučování

Doučování se platí hotově při zahájení na informativní schůzce. V případě zájmu je za poplatek možné platbu odložit či rozdělit do dvou či tří splátek.

Je nám líto, obsah této stránky nelze v takto úzkém okně správně zobrazit.


Pro zobrazení obsahu zkuste otočit přístroj na šířku.