×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.


Prázdniny 2019Školní rok 2019/20

Individuální doučování matematiky SŠ, VŠ, 9. třída ZŠ

Doučování matematiky poskytujeme studentům již 15 let, během kterých jsme postupně vyvíjeli a zdokonalovali naši vlastní a unikátní výukovou metodu, která má dlouhodobý efekt a dost možná změní váš náhled na matematiku a její význam. Naše lekce jsou přísně individuální, výuku přizpůsobujeme na míru každému studentovi.
Můžeme vás naučit libovolnou část matematiky od látky 8. třídy základky až po vysokoškolskou matematiku na bakalářských studijních programech, přičemž hloubku, do které s vámi budeme vybrané kapitoly probírat, přizpůsobíme vaší škole nebo zkoušce.
Nejsme zprostředkovatelská agentura, studenty učíme my osobně. Výklad zajišťujeme v malém a sehraném týmu a všichni jsme profesionální lektoři, pro které je práce v Mathpointu jediné zaměstnání. Můžeme vám tedy garantovat vysokou odbornou a pedagogickou úroveň.
Výuka u nás je systematická, promyšlená a založená na dlouholeté praxi. Výklad je pečlivě strukturován podle zásad individuality a didaktické vhodnosti, tak aby se zajistilo, že matematice skutečně porozumíte. Kromě toho vám nenabízíme pouze vysvětlení, v ceně doučování jsou zahrnuty veškeré materiály, které jsme pro výuku vytvořili a které budeme používat, individuální studijní plán sestavený podle vašeho cíle, jakož i další benefity, které jinde nenajdete - například možnost zdarma zůstávat na lekcích libovolně dlouho, systém testů, které zkontrolují jak si vedete nebo třeba možnost využívat naše materiály i doma.
Termín:učíme každý týden od 9. 9. 2019 do 21 .6. 2020Cena:200 Kč zápisné + týdenní paušál dle délky doučování, např.:
  • celý školní rok, tj. od 9. 9. 2019 do 21. 6. 2020 − 320 Kč/týden
  • celý zimní semestr, tj. od 9. 9. 2019 do 16. 2. 2020 − 340 Kč/týden
  • od libovolného týdne školního roku až do 21. 6. 2020 − 380 Kč/týden
  • od libovolného týdne do libovolného týdne − 480 Kč/týden

Přihlásit seVíce informací