×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

Příprava k podzimnímu termínu maturitní zkoušky

Každé prázdniny připravujeme studenty k podzimnímu termínu maturitní zkoušky. Probíhá formou individuálního kurzu. To znamená, že každého studenta učíme zvlášť jeho vlastním tempem. Nesdružujeme maturanty do skupin. Součástí výuky je jak probírání látky dle katalogu Cermatu, tak trénink dosud zveřejněných testů.

Hlavní přednosti doučování k maturitě u nás:

  • Výuka je individuální. Mnoho firem pořádá přípravné kurzy k maturitě, kde se ale učíte společně s dalšími maturanty. My Vám za stejnou cenu nabízíme individuální kurz, který se tempem přizpůsobí plně Vašim potřebám. Nic Vám neuteče.
  • Učíme celé prázdniny. Běžně se chodí na doučování 5x týdně, časy a dny si můžete částečně vybírat, není problém některé dny vynechat. Typicky se student učí pět dní v týdnu, čtyři dny po dvou hodinách a pátý den osm hodin.
  • Nepožadujeme žádné předchozí znalosti. Když bude třeba, tak s Vámi začneme od zlomků a výrazů a postupně probereme všechny kapitoly, které se vyskytují u státní maturity.
  • Není třeba kupovat žádné učebnice. Všechny materiály budeme mít pro Vás připravené. Všechny dosavadní testy, které byly u maturity máme pro Vás předřešené a budeme je na konci doučování spolu propočítávat.
  • Látka je seřazená dle obtížnosti. Nebudeme s Vámi probírat látku po kapitolách, tak jak se probírala během studia. Látka bude místo toho seřazená dle obtížnosti. Na začátku budeme probírat úlohy, které je jednodušší se naučit a teprve později budeme dořešovat kapitoly, které zaberou více času nebo jsou složitější na pochopení. Pokud by se tedy stalo, že nestihneme látku dobrat, tak se nestihnou jen ty složitější věci, které byste stejně třeba ani v testu nezvládli. Zatímco úlohy, které byste měli zvládnout, zvládnete.

Doporučené varianty doučování k reparátu: .
Nejlepší volba: .