×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

Informativní schůzky ve školním roce 2021/22

Zpět

Informativní schůzka slouží pro zahajování všech doučování. Studenti, kteří k nám již chodili, mají možnost v přihlášce vybrat způsob zahájení "na první lekci" a na informativní schůzku znovu nemusí.

Termín informativní schůzky se vybírá v přihlášce. První informativní schůzky se konají v pondělí 6. září 2020 od 13:30, 16:30 a 19:30. Další dvě schůzky jsou v úterý 7. a středu 8. září od 19:30. Zbytek školního roku se schůzky konají každé pondělí od 19:30. Délka jedné informativní schůzky je 2,5 hodiny.

Schůzka je rozdělena na dvě části: společnou a individuální. Ve společné části hovoříme ke všem přihlášeným studentům současně a seznamujeme je s organizací výuky, objednáváním termínů v rozvrhu, s prací s materiály, platbami apod. Tato část trvá přibližně dvě hodiny. V druhé individuální části si vezmeme každého studenta zvlášt a domluvíme s ním podrobnosti ohledně jeho doučování, především probíranou látku. Proto je třeba si na schůzku přinést nějaké podklady k výuce (školní sešit, poznámky z přednášek, sylabus předmětu apod.). Na informativní schůzce se také zaplatí zápisné na doučování.

Na schůzku může přijít student sám nebo s rodičem. Samotný rodič přijít nemůže. Rodičům doporučujeme přinést si s sebou něco na čtení.

Schůzku lze absolvovat i online z domova.

Příprava počítače pro online informativní schůzku.pdf