×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

×

Otočte prosím své zařízení na šířku

Doučování pětkrát týdně během letních prázdnin 2019

Doučování pětkrát týdně
Pouze červenec (116 hod)
NE 30.6. - ST 31.7., 4 týdny
4800 Kč
18x 120 min, 10x celodenní, 4x volno
Červenec + zkrácený srpen (120 hod)
NE 30.6. - NE 18.8., 7 týdnů
5800 Kč
28x 120 min, 8x celodenní, 14x volno
Pouze srpen (100 hod)
ÚT 23.7. - PÁ 30.8., 5 týdnů
6400 Kč
22x 120 min, 7x celodenní, 10x volno
Červenec + celý srpen (156 hod) (nejlepší volba)
NE 30.6. - PÁ 30.8., 9 týdnů
7200 Kč
34x 120 min, 11x celodenní, 17x volno

Nejpříjemnější doučování na prázdniny

Tato varianta doučování je nejlepší, kterou si pro prázdniny můžete vybrat, je totiž nejméně stresující a snaží se Vám příliš nezasahovat do prázdninových dnů.
Každý týden přijdete čtyřikrát na dvouhodinové doučování. Když si jeho začátek zvolíte hned brzy po ránu, tak budete ještě dopoledne zpět doma a můžete si užívat zbytek dne. Navíc se z hodin nedostávájí žádné domácí úkoly, nemusíte tak na učení už vůbec myslet.
Dva dny v týdnu máte kompletně volné a není problém zařídit si je tak, aby to byla třeba sobota a neděle. Výuka vám tedy nebude překážet, pokud například jezdíte na víkend s rodiči na chalupu.
Jeden den v týdnu strávíte osmihodinovým celodenním doučováním. To bude o něco náročnější, než zbylé dny, ale ne zas tak náročné, jak se Vám to může zdát podle počtu hodin. Naše metoda výuky se od té ve škole velmi liší, takže osmihodinová lekce je asi tak vyčerpávající jako jeden běžný den ve škole.
Nevadí, pokud máte na prázdniny naplánovanou dovolenou. Jeden týden má naplánovaný téměř každý a přerušení výuky není problém. Běžná doučování, o která přijdete, si můžete nahradit tak, že v jiných dnech zůstanenete déle a celodenní lekce si lze za malý poplatek přesunout do jiného termínu.
Varianta "B" je vymyšlená tak, aby mohla být co nejlevnější a přesto mít rozumný počet hodin. Neobsahuje tedy posledních deset dní prázdnin, které jsou nejžádanější a tudíž nejdražší. I tak se ale s většinou studentů zvládne látka probrat.
Pokud si to můžete dovolit, tak Vám doporučujeme připlatit si a vzít si variantu "D". Ta obsahuje navíc konec srpna, čili období těsně před zkouškou a bude tak víc času na závěrečné opakování, které by jinak student musel dělat doma sám.

Popis doučování

Doučování je určeno žákům 8. a 9. tříd základních škol, středoškolákům, maturantům, studentům vysokých škol i zájemcům o studium na SŠ nebo VŠ či matematiky obecně.
Výuka je individuální. Každému se věnujeme zvlášt, nevytváříme žádné studijní skupiny a to ani pro spolužáky ze stejné třídy. Při výkladu a výběru látky zohledňujeme studentovy schopnosti, dosavadní znalosti a rozsah a požadavky zkoušky, na kterou se připravuje. Nepředpokládáme žádné předchozí znalosti, studenta doučíme vše, co je potřeba k zvládnutí vybrané látky.

Výuka probíhá v naší učebně na adrese Vinohradská 166, Praha 3.

Termíny a docházka

Prázdninové doučování je koncipováno jako pravidelná a soustavná příprava. Student dochází většinou čtyřikrát týdně na běžné dvouhodinové lekce a jednou týdně na osmihodinové celodenní doučování. Dva dny zůstávají volné.

Časy běžných lekcí si student vybírá sám v rozvrhu, který je po přihlášení přístupný na tomto webu. Na výběr jsou dny od úterý do pátku od 9:00, 11:15 nebo 13:00. Výběr času se provádí pro každý den zvlášť, student si tedy termíny doučování může vybírat podle svých aktuálních časových potřeb.
Celodenní doučování se konají v pondělí a v neděli, ke konci prázdnin i v sobotu a středu. Začínají v 9:00 a končí v 17:30. Termíny se rezervují v rozvrhu stejně jako běžné lekce.
Přesný rozpis všech lekcí naleznete v kalendáři lekcí.

Cenové programy a platba

Pravidelné prázdninové doučování nabízíme ve čtyřech variantách: a . Výuka ve všech variantách probíhá stejně, liší se pouze cenou a počtem lekcí. Velmi doporučujeme vybrat si variantu B nebo D.
Doučování se platí hotově při zahájení na informativní schůzce. V případě zájmu je za poplatek možné platbu odložit či rozdělit do dvou či tří splátek.

Zahájení doučování

Na doučování se přihlásíte vyplněním přihlášky.

V přihlášce se vybírá termín tzv. informativní schůzky, na které se doučování zahajuje: student se seznámí s organizací výuky, domluví se doučovaná látka, vyřídí se platba, student se naučí objednávat si termíny v rozvrhu, apod.
První informativní schůzka se koná v sobotu 29.6., a je bezplatná. Další schůzky se konají v průběhu celých prázdnin, viz kalendář lekcí, a platí se na nich zápisné 200 Kč.
Na informativní schůzku může se studentem přijít i rodič, popř. jiný doprovod. Není ale možné, aby přišel pouze rodič bez studenta.

Doporučujeme si pro informativní schůzku vybrat co nejdřívější datum. Počet termínů lekcí je omezen a při pozdější informativní schůzce už nebude tolik na výběr.

Je nám líto, obsah této stránky nelze v takto úzkém okně správně zobrazit.


Pro zobrazení obsahu zkuste otočit přístroj na šířku.