×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

×

Otočte prosím své zařízení na šířku

Doučování ke zkoušce, maturitě nebo reparátu - srpen 2020

Doučování matematiky poskytujeme středoškolákům, vysokoškolákům a žákům 9. tříd a to již 15 let. Naše lekce jsou přísně individuální, výuku přizpůsobujeme na míru každému studentovi, konkrétně jeho situaci, inteligenci, tempu práce, studijnímu cíli atd.
K probírání si lze zvolit jakoukoliv partii matematiky od látky 8. třídy základky po bakalářskou matematiku. Nebo nám stačí říct, na co se chcete připravit, a my sami pro vás naplánujeme, které části matematiky potřebujete, abyste svého cíle dosáhli.
O výuku se u nás stará pečlivě vybraný a vyškolený tým profesionálních lektorů, pro které je práce u nás jejich jediným zaměstnáním. Nejsme zprostředkovatelská agentura, takže se nemůže stát, že by vás učil někdo nekompetentní, nevzdělaný nebo nezkušený. Nejsme jen skupina lektorů, učíme jako tým.
Výuku u nás bereme vážně a zodpovědně. Nejen že vám látku vysvětlíme, ale připravíme vám i dostatečné množství příkladů na procvičení, domácí úkoly (pokud budete chtít) a také testy, na kterých si vyzkoušíte, že látku opravdu zvládáte. Vysokoškolákům navíc předřešujeme zápočtové a zkouškové písemky.

Popis doučování

Doučování je určeno žákům 8. a 9. tříd základních škol, středoškolákům, maturantům, studentům vysokých škol i zájemcům o studium na SŠ nebo VŠ či matematiky obecně. Hodinová dotace kurzu by měla být dostatečná k příprave k reparátu a ke zkoušce. K maturitě doporučujeme zvolit variantu s nejvyšším počtem hodin.
Výuka je individuální. Každému se věnujeme zvlášt, nevytváříme žádné studijní skupiny a to ani pro spolužáky ze stejné třídy. Při výkladu a výběru látky zohledňujeme studentovy schopnosti, dosavadní znalosti a rozsah a požadavky zkoušky, na kterou se připravuje. Nepředpokládáme žádné předchozí znalosti, studenta doučíme vše, co je potřeba k zvládnutí vybrané látky.
Veškerá výuka probíhá na lekcích, není potřeba dělat žádné domácí úkoly. Na hodinách se střídají všechny části výuky, tj. výklad, diskuze, procvičování, opakování i testování. Díky průběžným testům lektor může v případě problému přizpůsobovat plán výuky aktuální situaci, takže se nemůže stát, že se v půlce kurzu student začne ztrácet.

Výuka probíhá v naší učebně na adrese Bělěhradská 77, Praha 2, kousek od metra I.P. Pavlova a Náměstí Míru. Nově nabízíme i možnost absolvovat lekce z domova přes internet.

Termíny a docházka

Prázdninové doučování je koncipováno jako pravidelná a soustavná příprava. Student dochází pětkrát týdně na čtyřhodinové nebo osmihodinové lekce. U čtyřhodinových lekcí si lze vybrat dopolední termín od 8:30 do 12:30 nebo odpolední termín od 13:00 do 17:00. Osmihodinová lekce začíná v 8:30 a končí 17:00 a má v sobě započtenou půlhodinovou přestávku na oběd.
Čas a druh lekcí si student vybírá sám v rozvrhu, který je po přihlášení přístupný na tomto webu. Výběr času a druh lekce se provádí pro každý den zvlášť, student si tedy termíny doučování může vybírat podle svých aktuálních časových potřeb.

Výuka přes internet

Nově možnost absolvovat libovolnou lekci na dálku přes internet. Lekce probíhá stejným způsobem jako v učebně, ale je realizovaná přes Skype. Jediné vybavení, které student potřebuje, je počítač s internetem a sluchátka s mikrofonem. Webkamera není potřeba.
Lekce probíhají v předem stanovenou dobu, objednávají se stejně jako běžné lekce v rozvrhu. Na začátku hodiny se student spojí s lektorem a domluví se na obsahu lekce. Lektor sdílí obrazovku a díky tabletu na ni může psát. Uslyšíte tedy nejen náš komentář, ale uvidíte i to, co bychom vám v učebně psali do sešitu nebo ukazovali na monitoru.
Díky studijnímu systému, který je z domova přístupný, nebudete ochuzeni ani o testy. Test doma napíšete stejně jako v učebně, vyfotíte mobilem a pošlete nám ho a lektor ho s vámi hned opraví. Výuka přes internet je tedy plnohodnotnou alternativou pro studenty, pro které by bylo příliš složité dojiždět k nám do učebny. To, zda lekci chcete mít v učebně nebo z domova se vybírá pro každou lekci zvlášť přímo v rozvrhu, obě metody lze libovolně kombinovat.

Cenové programy a platba

Doučování ke zkoušce nabízíme ve dvou variantách: A nebo B. Výuka v obou variantách probíhá stejně, varianty se liší pouze cenou a hodinovou dotací. Vyšší počet hodin u varianty B je dán větším počtem osmihodinových lekcí. Maturantům velmi doporučujeme vybrat si variantu B, aby se stihlo probrat dostatek témat.
Kurzovné se platí buď hotově při zahájení na informativní schůzce nebo předem převodem na účet. V případě zájmu si lze před zahájením kurzu domluvit platbu ve splátkách.

Zahájení doučování

Na doučování se přihlásíte vyplněním přihlášky. Kurz se zahajuje tzv. informativní schůzkou Na informativní schůzce vyřešíme organizační detaily výuky - představí se výuka metoda, domluví se doučovaná látka, vyřídí se platba, student se naučí objednávat si termíny v rozvrhu, apod.
Informativní schůzka se koná v neděli 2. 8. 2020, čas schůzky se vybírá v přihlášce a na výběr je od 9:00, 11:30, 14:00 a 16:30. Se studentem může na schůzku přijít i rodič, popř. jiný doprovod, není ale možné, aby přišel pouze rodič bez studenta.
Informativní schůzka je bezplatná a nezávazná, tj. pokud se po jejím absolvování nebudete chtít na kurz zapsat, nemusíte.

Je nám líto, obsah této stránky nelze v takto úzkém okně správně zobrazit.


Pro zobrazení obsahu zkuste otočit přístroj na šířku.