×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

×

Otočte prosím své zařízení na šířku

Příprava na nový školní rok nebo na přijímací zkoušky na SŠ

Charakteristika doučování

  • Doučování je určeno žákům 8. a 9. tříd a středoškolákům. Pro vysokoškoláky nebo budoucí vysokoškoláky máme přípravu na zimní semestr.
  • K probírání si lze zvolit jakoukoliv partii matematiky nebo si lze stanovit studijní cíl - např. příprava k přijímačkám na SŠ, příprava na další ročník nebo začít s přípravou k maturitě v jarním termínu. Pro reparátníky a maturanty s termínem v září máme přípravu ke zkoušce.
  • Každého studenta učíme individuálně. Výuku přizpůsobujeme na míru jeho konkrétní situaci, aktuálním znalostem, studijnímu cíli, tempu práce, inteligenci a třeba i zvídavosti, ambicím a stylu komunikace.
  • Naše výuková metoda nevyžaduje jakoukoliv další práci mimo lekce. Hodí se tedy i pro studenty, kterým nevyhovuje dělat domácí úkoly.
  • Lekce pro vás kompletně připravíme včetně příkladů na procvičování a kontrolních testů na koncích kapitol.
  • Lekce lze absolvovat u nás v učebně nebo na dálku přes Skype. Formy výuky lze i kombinovat. Na doučování je možné navázat ve školním roce.
  • Doučování se zahajuje nezávaznou informativní schůzkou, na které vám vysvětlíme, jak učíme, jak si objednat lekce v rozvrhu, jak vypadá výuka na dálku (pokud jí bude chtít využít), apod.

Termíny lekcí

Doučování nabízíme ve třech délkách - 2 týdny, 4 týdny nebo 6 týdnů (viz tabulka níže). Lekce má student každý den od pondělí do pátka. Všechny lekce jsou čtyřhodinové. Lze si vybrat, zda proběhnou od 8:30 do 12:30 nebo od 13:00 do 17:00 (lze volit na každý den jinak).
Délky lekce se nemusíte obávat - výuka u nás není tak vyčerpávající jako školní výklad, takže naše čtyřhodinovka je psychickou zátěží srovnatelná s běžnou dvouhodinovkou ve škole.

Výuka probíhá dle volby studenta prezenčně u nás v učebně nebo online na dálku (lze vybrat pro každou lekci zvlášť). Učebna se nachází v centru Prahy na adrese Bělehradská 77, Praha 2, kousek od metra I.P. Pavlova a Náměstí Míru (viz kontakty).

VariantaTermín konáníPočet lekcíHodinCenaVolitelné splátkyZahajovací schůzka
2 týdnyPO 1. 8. - PÁ 12. 8. 202210 x 4 hod40 hod3 800 KčPO 11.7., 18.7.,
25.7., 1.8.*
2 týdnyPO 15. 8. - PÁ 26. 8. 202210 x 4 hod40 hod3 800 KčPO 11.7., 18.7., 25.7.,
1.8., 15.8.*
4 týdnyPO 1. 8. - PÁ 26. 8. 202220 x 4 hod80 hod6 800 Kč3 x 2370 Kč [více]PO 11.7., 18.7.,
25.7., 1.8.*
6 týdnůPO 18. 7. - PÁ 26. 8. 202230 x 4 hod120 hod8 800 Kč3 x 3040 Kč [více]PO 11.7., 18.7.*
*) Při absolvování poslední zahajovací informativní schůzky se přijde o jeden výukový den, který je možné si nahradit absolvováním jedné osmihodinovky místo čtyřhodinovky.

Dovolená

U varianty "D" lze v průběhu doučování absolvovat např. týdenní dovolenou. Zameškané lekce si lze následně nahradit tím, že se některé dny místo čtyřhodinovky absolvují osmihodinovky.

Online výuka

V případě zájmu je možné absolvovat jakoukoliv i všechny lekce na dálku z domova. Lekce probíhají stejným způsobem jako v učebně, ale jsou realizované přes náš studijní systém a Skype. Jediné vybavení, které student potřebuje, je počítač s internetem, sluchátka s mikrofonem a chytrý telefon na focení sešitu a testů. Webkamera není potřeba.
Všechny potřebné materiály k výuce (zadání příkladů, výsledky, vzorová řešení, tabulky, videa apod.) jsou doma přístupné v našem studijním systému.
Lekce probíhají v předem stanovenou dobu, objednávají se stejně jako běžné lekce v rozvrhu. Na začátku hodiny se student spojí s lektorem a ten pak normálně učí. Lektor sdílí jednu ze svých obrazovek, na kterou může psát rukou pomocí speciálního pera. Uslyšíte tedy nejen náš komentář, ale uvidíte i to, co bychom vám v učebně psali do sešitu nebo ukazovali na monitoru.
V situaci, kdy lektor potřebuje vidět, co student zapsal (pracovní list, test, nedopočtený příklad), student vyfotí sešit mobilem a pošle obrázek lektorovi. Ten potom fotku ukáže na sdíleném monitoru, tak aby jí oba viděli společně a příklad komentuje a opravuje stejně jako kdyby se studentem seděli vedle sebe.
Online výuka se hodí zvláště v situaci, kdy by bylo příliš složité dojiždět k nám do učebny. Na druhou stranu není pro každého, protože ne každý student je schopen samostatně pracovat doma, když není pod dozorem. Výhodou docházky do učebny je učení se v prostředí, které motivuje k práci a proto bývá u většiny studentů efektivnější, než kdyby měli výuku z domova.
Za každou čtyřhodinovou lekci odučenou na dálku se platí příplatek 50 Kč.

Zahájení doučování

Na doučování se přihlásíte vyplněním přihlášky. U nových studentů se kurz se zahajuje tzv. informativní schůzkou. Studenti, kteří k nám už chodili, zahajují doučování na první lekci.
Informativní schůzka může proběhnout osobně v učebně nebo online na dálku (vybírá se v přihlášce). Schůzky probíhají o prázdninách v pěti různých dnech (11.7., 18.7., 25.7., 1.8. a 15.8.). Datum schůzky je třeba v přihlášce zvolit tak, aby byl ještě před zahájením výuky. Výuka ale nemusí bezprostředně navazovat na termín inf. schůzky (např. je možné mít schůzku 11.7., ale doučování mít až od 15.8.).
Se studentem může na schůzku přijít rodič, popř. jiný doprovod, není ale možné, aby přišel pouze rodič bez studenta.
Informativní schůzka je nezávazná, tj. pokud se po jejím absolvování nebudete chtít na kurz zapsat, nemusíte a nic nám nebudete platit, popř. vám bude platba vrácena. První informativní schůzka 11.7. je bezplatná a preferujeme ji pro zahájení doučování v libovolné variantě. Na zbylých dvou se platí zápisné 200 Kč.

Výběr varianty

Pro pomoc s výběrem varianty nás můžete telefonicky kontaktovat. Vhodná délka doučování se odvíjí od toho, jakým tématům se budeme věnovat a kolik toho student na začátku umí.

Platba

Kurzovné se platí hotově na informativní schůzce nebo předem převodem na účet. Platební údaje obdržíte v potvrzovacím mailu přihlášky. U varianty "C" a "D" je možné si domluvit splátky.

Je nám líto, obsah této stránky nelze v takto úzkém okně správně zobrazit.


Pro zobrazení obsahu zkuste otočit přístroj na šířku.