×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

Individuální doučování ve školním roce 2019/20

Všechna naše doučování jsou individuální, což znamená, že každého studenta učíme zvlášť a každý student si může zvolit libovolnou látku k probírání. Studenty učíme jednotlivě, nevytváříme žádné studijní skupiny. Jednotlivé varianty se liší pouze cenou a výběrem termínů.

Individuální doučování matematiky SŠ, VŠ, 9. třída ZŠ

Doučování matematiky poskytujeme studentům již 15 let, během kterých jsme postupně vyvíjeli a zdokonalovali naši vlastní a unikátní výukovou metodu, která má dlouhodobý efekt a dost možná změní váš náhled na matematiku a její význam. Naše lekce jsou přísně individuální, výuku přizpůsobujeme na míru každému studentovi.
Můžeme vás naučit libovolnou část matematiky od látky 8. třídy základky až po vysokoškolskou matematiku na bakalářských studijních programech, přičemž hloubku, do které s vámi budeme vybrané kapitoly probírat, přizpůsobíme vaší škole nebo zkoušce.
Nejsme zprostředkovatelská agentura, studenty učíme my osobně. Výklad zajišťujeme v malém a sehraném týmu a všichni jsme profesionální lektoři, pro které je práce v Mathpointu jediné zaměstnání. Můžeme vám tedy garantovat vysokou odbornou a pedagogickou úroveň.
Výuka u nás je systematická, promyšlená a založená na dlouholeté praxi. Výklad je pečlivě strukturován podle zásad individuality a didaktické vhodnosti, tak aby se zajistilo, že matematice skutečně porozumíte. Kromě toho vám nenabízíme pouze vysvětlení, v ceně doučování jsou zahrnuty veškeré materiály, které jsme pro výuku vytvořili a které budeme používat, individuální studijní plán sestavený podle vašeho cíle, jakož i další benefity, které jinde nenajdete - například možnost zdarma zůstávat na lekcích libovolně dlouho, systém testů, které zkontrolují jak si vedete nebo třeba možnost využívat naše materiály i doma.
Termín:učíme každý týden od 9. 9. 2019 do 21 .6. 2020Cena:200 Kč zápisné + týdenní paušál dle délky doučování, např.:
  • celý školní rok, tj. od 9. 9. 2019 do 21. 6. 2020 − 320 Kč/týden
  • celý zimní semestr, tj. od 9. 9. 2019 do 16. 2. 2020 − 340 Kč/týden
  • od libovolného týdne školního roku až do 21. 6. 2020 − 380 Kč/týden
  • od libovolného týdne do libovolného týdne − 480 Kč/týden

Přihlásit seVíce informací

Příprava na jednotné přijímací zkoušky na SŠ z matematiky

Pro žáky 9. tříd základky nabízíme individuální kurz matematiky speciálně zaměřený na přípravu ke státním přijímačkám. Obsah kurzu byl zvolen na základě skutečného obsahu přijímacích testů a podle specifikace požadavků společnosti CERMAT.
Kurz je individuální. To znamená, že každého studenta učíme zvlášť, výklad se přizpůsobuje jeho aktuálním znalostem a tempu práce.
Lekce probíhají 2 x týdně a trvají 120 minut, časy jednotlivých lekcí se si student volí sám v online rozvrhu. Na lekcích se látka nejen vysvětluje, ale i procvičuje a testuje. Jde tedy o komplexní přípravu pokrývající všechny tři složky přípravy na test.
Začátek kurzu:
kdykoliv v průběhu 9. 9. - 28. 10. 2019
Konec kurzu:
19. 4. 2020
Počet lekcí:
60 lekcí × 120 minut
Rozvrh:
2 x 120 minut týdně v den a čas dle vlastního výběru
Cena:
2 × 5950 Kč nebo 8 x 1590 Kč
Přihlásit se
Více informací

Příprava na státní maturitu z matematiky

Pro maturanty jsme sestavili speciální individuální kurz zaměřený k přípravě na státní maturitu z matematiky. Obsah kurzu byl pečlivě sestaven tak, aby pokrýval všechna témata podle Katalogu požadavků CERMATU.
Kapitoly v kurzu jsou seřazené tak, aby se nejdříve probíraly ty kapitoly, které jsou jednodušší a vyskytují se ve všech testech, a až poté ty, které obecně dělají studentům problémy a které se ve vašem konkrétním maturitním testu ani nemusí vyskytnout. Důležitost jednotlivých typů příkladů jsme posuzovali na četnosti jejich výskytu ve všech testech, které CERMAT použil nebo publikoval od roku 2010.
Kurz není jen přednášková série, jde o komplexní přípravu, která pokrývá všechny tři složky, které by výuka měla zahrnovat - výklad, procvičení a ověření znalostí. Pokud při ověřování zjistíme, že příklady nebyly zcela pochopeny, vysvětlíme si je znovu. Tento přístup zaručuje znamená, že se nemůže stát, že by vám učivo uteklo a vy se začali ztrácet, nebo to, že bychom všechno probrali a vy si pak nevzpomněli, jak se dělali příklady ze začátku kurzu.
Kurz je individuální. To znamená, že každého studenta učíme zvlášť, výklad se přizpůsobuje jeho aktuálním znalostem a tempu práce.
Lekce probíhají 2 x týdně a trvají 120 minut, časy jednotlivých lekcí se si student volí sám v online rozvrhu. V případě zájmu či potřeby je možné chodit i častěji než dvě lekce týdně aniž by se něco doplácelo.
Začátek kurzu:
kdykoliv v průběhu 9. 9. - 28. 10. 2019
Konec kurzu:
10. 5. 2020
Počet lekcí:
66 lekcí × 120 minut
Rozvrh:
2 x 120 minut týdně v den a čas dle vlastního výběru
Cena:
2 × 6450 Kč nebo 9 x 1490 Kč
Přihlásit se
Více informací

Přijímací zkoušky na SŠ nanečisto

Přijďte si k nám vyzkoušet, jak vypadá atmosféra opravdových přijímacích zkoušek! Napíšete si stejný test ve stejných podmnínkách jako při opravdové zkoušce. Test je připravený tak, aby vizuálně, obtížnostně, skladbou i formou byl k nerozeznání od opravdového testu. I pro odborníka je těžké poznat, který test jsme připravili my a který CERMAT! Kromě opravení testu vám dáme i jeho vzorové řešení.
Datum konání:
kterýkoliv den od 9. 9. 2018 od 17. 4. 2020
Cena:
300 Kč za test a pokus při platbě na účet předem,
350 Kč při platbě v hotovosti na místě
Objednat si termín
Více informací