×

Přihlášení studenta

uživatelské jméno:
heslo:

Zapomněli jste uživatelské jméno či heslo? Zkuste tento vyhledávač nebo zašlete mail na mathpoint@email.cz.

Individuální doučování ve školním roce 2019/20

Všechna naše doučování jsou individuální, což znamená, že každého studenta učíme zvlášť a každý student si může zvolit libovolnou látku k probírání. Studenty učíme jednotlivě, nevytváříme žádné studijní skupiny. Jednotlivé varianty se liší pouze cenou a výběrem termínů.

Omlouváme se, ale v současnosti máme naplněnou kapacitu a nepřijímáme další studenty na doučování matematiky.

Individuální doučování matematiky pro devítku, SŠ a VŠ

Všem studentům od 9. třídy po vysokoškoláky nabízíme inviduální doučování matematiky. Dokážeme vás naučit jakoukoliv partii matematiky od 8. třídy až po nejnáročnější kapitoly vysokoškolské matematiky.
Naše lekce jsou přísně individuální, výuku přizpůsobujeme na míru každému studentovi a jeho konkrétní zkoušce.
Výuku zajišťujeme my osobně - tým čtyřech profesionálních lektorů, nejsme agentura. Můžeme vám tedy garantovat vysokou odbornou a pedagogickou úroveň.
K výuce matematiky využíváme vlatní metodu, která zaručuje, že matematice skutečně porozumíte. Naše metoda také pokrývá všechny oblasti studia, kromě výkladu s vámi budeme látku i procvičovat a opakovat. Pro dosažení vašeho studijního cíle tedy nemusíte doma dělat vůbec nic, vše potřebné s vámi uděláme na lekcích.
Cena doučování pokrývá kromě samotných lekcí i sestavení individuálního studijního plánu, veškeré potřebné studijní materiály a i další benefity, které jinde nenajdete - jako je maximálně flexibilní online rozvrh pro pohodlné objednávání a rušení lekcí, možnost zdarma zůstávat na lekcích libovolně dlouho nebo například možnost využívat všechny naše materiály i z domova.
Termín:učíme každý týden od 9. 9. 2019 do 19 .6. 2020Cena:200 Kč zápisné + týdenní paušál dle délky doučování, např.:
  • celý školní rok, tj. od 9. 9. 2019 do 19. 6. 2020 − 380 Kč/týden
  • pouze zimní semestr, tj. od 9. 9. 2019 do 16. 2. 2020 − 400 Kč/týden
  • od libovolného týdne školního roku až do 19. 6. 2020 − 480 Kč/týden
  • od libovolného týdne do libovolného týdne − 580 Kč/týden

Více informací

Individuální přípravný kurz na přijímací zkoušky na SŠ z matematiky

Pro žáky 9. tříd základky nabízíme individuální kurz matematiky speciálně zaměřený na přípravu ke státním přijímačkám. Obsah kurzu byl zvolen na základě skutečného obsahu přijímacích testů a podle specifikace požadavků společnosti CERMAT.
Kurz je individuální. To znamená, že každého studenta učíme zvlášť, výklad se přizpůsobuje jeho aktuálním znalostem a tempu práce.
Lekce probíhají 2 x týdně a trvají 120 minut, časy jednotlivých lekcí se si student volí sám v online rozvrhu. Na lekcích se látka nejen vysvětluje, ale i procvičuje a testuje. Náš způsob výuky skutečně studenta učí, takže nemusí dělat žádné domácí úkoly ani se doma učit. Stačí pouze pracovat na jednotlivých lekcích. Pokud by student látku nestíhal probírat, tak může bezplatně přijít na další lekce.
Forma kurzu:
individuální výuka - každého studenta učíme zvlášť
Začátek kurzu:
kdykoliv v průběhu 9. 9. - 28. 10. 2019
Konec kurzu:
19. 4. 2020
Počet lekcí:
60 lekcí × 120 minut
Rozvrh:
2 x 120 minut týdně v den a čas dle vlastního výběru
Cena:
2 × 6950 Kč nebo 8 x 1780 Kč
Více informací

Individuální přípravný kurz na státní maturitu z matematiky

Pro maturanty jsme sestavili speciální individuální kurz zaměřený k přípravě na státní maturitu z matematiky. Obsah kurzu byl pečlivě sestaven tak, aby pokrýval všechna témata podle Katalogu požadavků CERMATU.
Kapitoly v kurzu jsou seřazené tak, aby se nejdříve probíraly ty kapitoly, které jsou jednodušší a vyskytují se ve všech testech, a až poté ty, které obecně dělají studentům problémy a které se ve vašem konkrétním maturitním testu ani nemusí vyskytnout. Důležitost jednotlivých typů příkladů jsme posuzovali na četnosti jejich výskytu ve všech testech, které CERMAT použil nebo publikoval od roku 2010.
Kurz není jen přednášková série, jde o komplexní přípravu, která pokrývá všechny tři složky, které by výuka měla zahrnovat - výklad, procvičení a ověření znalostí. Pokud při ověřování zjistíme, že příklady nebyly zcela pochopeny, vysvětlíme si je znovu. Tento přístup zaručuje znamená, že se nemůže stát, že by vám učivo uteklo a vy se začali ztrácet, nebo to, že bychom všechno probrali a vy si pak nevzpomněli, jak se dělali příklady ze začátku kurzu.
Kurz je individuální. To znamená, že každého studenta učíme zvlášť, výklad se přizpůsobuje jeho aktuálním znalostem a tempu práce.
Lekce probíhají 2 x týdně a trvají 120 minut, časy jednotlivých lekcí se si student volí sám v online rozvrhu. V případě zájmu či potřeby je možné chodit i častěji než dvě lekce týdně aniž by se něco doplácelo.
Forma kurzu:
individuální výuka - každého studenta učíme zvlášť
Začátek kurzu:
kdykoliv v průběhu 9. 9. - 28. 10. 2019
Konec kurzu:
10. 5. 2020
Počet lekcí:
66 lekcí × 120 minut
Rozvrh:
2 x 120 minut týdně v den a čas dle vlastního výběru
Cena:
2 × 7950 Kč nebo 9 x 1780 Kč
Více informací

Přijímací zkoušky na SŠ nanečisto

Přijďte si k nám vyzkoušet, jak vypadá atmosféra opravdových přijímacích zkoušek! Napíšete si stejný test ve stejných podmnínkách jako při opravdové zkoušce. Test je připravený tak, aby vizuálně, obtížnostně, skladbou i formou byl k nerozeznání od opravdového testu. I pro odborníka je těžké poznat, který test jsme připravili my a který CERMAT! Kromě opravení testu vám dáme i jeho vzorové řešení.
Datum konání:
kterýkoliv den od 9. 9. 2019 od 17. 4. 2020
Cena:
300 Kč za test a pokus při platbě na účet předem,
350 Kč při platbě v hotovosti na místě
Objednat si termín
Více informací